Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretem a barátomat, miért vágyok mégis valami másra?

Figyelt kérdés
Több, mint másfél éve vagyunk együtt, de sokszor elgondolkozok, hogy milyen lenne újra randizni srácokkal. Ezek a gondolatok is igazából bűntudatot keltenek bennem, de akkor mégis mit tegyek? Tudom, hogy szerelmes vagyok, csak már nem olyan nagy a tűz, mint az elején, de ettől még nem tudnék nélküle lenni. Abban is biztos vagyok, hogyha kipróbálnám magam újra szingliként, akkor nagyon nem tetszene, és csak szomorú lennék a sok csalódástól, és hiányozna a barátom.

2016. aug. 20. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert belül egy riban_c vagy.
2016. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő az első barátod? Mi hiányzik belőle, amire neked szükséged van?
2016. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, már volt előtte is egy 2 éves kapcsolatom. Nem tudnám megfogalmazni, hogy mi az igazi problémám a kapcsolatunkkal.

18 éves vagyok egyébként.

2016. aug. 20. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most majd jönnek azok a kommentek, hogy "éld ki magad", "bulizz, fiatal vagy" én nem ezt fogom mondani, mivel én nem így állok hozzá. Számomra egy barátnő mellett is lehet teljes minden, 5 éve vagyok a barátnőmmel, fel nem merülne bennem, hogy "nem éltem ki magam", mert hát az én pici barátnőmmel aztán alkottunk jó sokat. Ha neked ehhez nem elég egy ember, hanem többre vágysz, akkor egyszerűen éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra. 23/F
2016. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még most fiatal vagy de majd ráfogsz jönni nem tart örökre a pillangó effektus, és a nagy lángolás senkivel sem mint egy kspcdolat elején, de sokkal erősebb ha valakit szeretsz, összetartozzok, megbíztok egymásban és társak vagytok együtt az életben.
2016. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert nem ő a párod.
2018. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!