Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a baratnom, mert szerinte atvertem! Mi tevo legyek szerintetek? Foleg holgyek valaszat varom!

Figyelt kérdés
26 eves mackos pasas vagyok 176 centi 79kilo! A baratnom megkert fogyjak le,mert kezd az ihlete elmenni tolem.A parom igaz idosebb 30eves volt-de allitolag most sovarog egy testepito srac utan,azt mondta miatta dobott-o volt az elso komolyabb baratnom kerek 5honapig jartunk! Felek nem talalok senkit,mert csunya kover vagyok! :'(

2016. aug. 21. 06:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

,,Ami szèp az másnak is vonzó''

[link]


Igen elég valószínű hogy egy testépítő ezért majd rajongani fog:D

2016. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy a magasságod és súlyod alapján egyáltalán nem vagy mackó kategória.

Aki ilyet mond, az egy paré', legyen az bármilyen nő.

Továbbá a hölgy erősen hordóállapot a méretei alapján :P

Ellenben ha nem érzed jól magad a bőrödben kezdj el mozogni és változtass az étkezési szokásaidon. A sportolás alapvetően hasznos, növeli az állóképességed, önbizalmad. Csak nyerhetsz vele!

2016. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 fru_ ***** válasza:
100%

Ne bánkódj miatta, az átverés az az, hogy ha te megígérted volna, hogy havonta leadsz 1 kg, és ennek ellenére semmit nem tettél volna érte.

Ahogy vele is összejöttél, miért ne sikerülne ez mással is?

Attól még nem ártana sportolnod.

2016. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#8#9#10#11#12#13 koszi a valaszokat-amugy azt mondta a volt parom,hogy nokon lehet tulsuly mert attol szep kerekek noiesek lesznek,de a ferfiaknal nem szep a tulsuly,mert az igazan jo pasik kocka hasuak! Ezt mondta a volt parom!Van par noi ismerosom ok is azt mondtak,hogy nem tul szep hogy dagi vagyok!
2016. aug. 21. 12:23
 15/28 anonim ***** válasza:
56%

A legbutább dolog az, hogy a jó pasik mind kockás hasúak. Pf. Nem. Ez annyit bizonyít, hogy akiket megkérdeztél, azoknak mind ez tetszik. Nekem utoljára 12 évesen volt a mániám ez a dolog, és rájöttem, hogy semmi jó nincs benne. Egyszerűen kényelmetlen hozzábújni egy olyan férfihoz, akinek a hasa mindenemet nyomja. Inkább legyen picit husisabb, de jó élmény legyen az összebújás. Hidd el nekem, létezik olyan nő, akinek meg pont a teltebb férfiak tetszenek. Az én barátom is "mackós" picit, semmi baj sincs vele, próbálom vele is megértetni, hogy én így vonzódom hozzá.

Azt tényleg nem értem, hogy ha ő is teltebb, akkor miért nem elfogadóbb, de nem minden ember egyforma. Azt sem értem, hogy akkor miért kezdett el járni Veled, de ezt is csak Ő tudná megmondani. Miatta szerintem butaság is lenne bánkódnod. És amiatt sem kell tartanod, hogy nem fogsz találni senkit. Egyszer meg fogod találni azt, aki úgy elfogad, ahogy vagy.


De a leglényegesebb az egészben az, hogy ha TÉGED valóban zavar a túlsúlyod (ami szerintem nincs, de ez sok mindentől függ. Lehet valaki 79 kiló izommal is, mivel az izom többet nyom). akkor kezdj el sportolni, figyelj jobban az étkezésre. Nem kell azonnal leállnod mindennel, amit eddig ettél, csak szépen fokozatosan. Ahogy egyből nem kell lefutnod a maratont sem, csak szépen, fokozatosan építsd fel. Ha pedig Téged igazából nem zavar ez a dolog, vagy esetleg nem TUDSZ valami miatt fogyni, és ettől függetlenül egészséges vagy, akkor pedig csak tartsd meg a súlyod és egyszer úgyis találsz valakit. :)


18/L

2016. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Fogadok hogy egyik sem modell alkat kedves kérdező:D

Ha te gazdag lennél te is azt mondanád hogy inkább a gazdagok éljenek mint a szegények nem?:D


A kövér nők ezt találják ki:D találták... a férfiak meg tudják hogy ez nem így van:D

2016. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
#15 Eddig engem ez nem zavart,csak az utan,hogy sok no mindig emiatt utasitott el,meg most a volt parom is emiatt dobott el! Most mar zavar! :(
2016. aug. 23. 15:18
 18/28 fru_ ***** válasza:
100%

Hát, ha téged is zavar, akkor tegyél ellene, azzal csak jól járhatsz.

Egyél lényegesen kevesebbet, ha lehet egészségesebbet, és ha még kis sport is belefér...

Fél év alatt simán le lehet adni 10 kg-t, főleg, ha az felesleg.

(meg semmi alkohol!)

2016. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%
#15-ös vagyok. Ugyan nem értek én annyira ehhez, de pár tippet tudok adni. Elég ha kicsiben kezded, amíg hozzászoksz pár dologhoz. Először is hagyd el a cukros üdítőket, persze a cukrot is, a sok sót, olajat, zsírt, alkoholt, és ne kevésszer egyél sokat, hanem többször egyél keveset. Egy nap 5 étkezésből áll normál esetben, nézz utána a neten hogy miket ajánlanak. És lassan kezdj el sportolni is. Meg lesz az eredménye, csak kitartás kérdése! :)
2016. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%
Az exed egy hülye pitsa!
2016. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!