Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a baratnom, mert szerinte atvertem! Mi tevo legyek szerintetek? Foleg holgyek valaszat varom!

Figyelt kérdés
26 eves mackos pasas vagyok 176 centi 79kilo! A baratnom megkert fogyjak le,mert kezd az ihlete elmenni tolem.A parom igaz idosebb 30eves volt-de allitolag most sovarog egy testepito srac utan,azt mondta miatta dobott-o volt az elso komolyabb baratnom kerek 5honapig jartunk! Felek nem talalok senkit,mert csunya kover vagyok! :'(

2016. aug. 21. 06:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél, hogy törődik az egészségeddel.
2017. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy te 79 kiló vagy, ő 82 és te vagy a kövér. Ilyen alapon neked 3 kilóval több okod lett volna otthagyni őt egy modell csajért. Az együtt fogyás lett volna a legjobb opció. Közös program, közös cél és látod, ahogy az álmod melletted fejlődik.
2017. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"A baratnom megkert fogyjak le,mert kezd az ihlete elmenni tolem."-ha téged már ducin ismert meg és akkor elfogadott, akkor ez a kérése alaptalan és jogtalan. Viszont teljesen más az, ha te is szeretnél fogyni, ő pedig fitten főz és együtt mozogtok.

Szerintem nem vagy kövér, csak olyan nőt kell találj, aki így szeret téged, gondoskodik rólad, megbecsül.

2017. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem azokat az ostoba embereket, akik csak célozgatnak és nem mondják ki. Én ilyen esetben direkt figyelembe sem veszem, vagy mondja ki mit akar, vagy ne, de ne célozgasson.
2017. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 kolosszus22 ***** válasza:
Ez egy baromság, egy hülye indok volt, nem kellesz neki ,de nem azért mert nem fogytyál, eddig sem kellettél neki igazán az tuti, csak ráfogta erre. Amúgy meg furcsa , egy 30 éves nőtől valahogy nem ilyen viselkedést várna az ember. Egy tizenéves tinilánynál még ez elmegy a felszínes hozzáállás.
2017. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 kolosszus22 ***** válasza:

Na jó, most olvastam el az egyik válaszod, miszerint a barátnőd 165 centi és 82 kg, az már kifejezetten dagadt kategória és téged szapul a súlyod miatt, mellé még 30 éves, és ilyen éretlen?

Ez tuti valami agyhalott kamukérdés...

2017. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem ezert hagyott ott.
2017. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Most kezdd el a gyúrast mert nagy munka és kitartást igényel. :)

Nem is tudom a kövér emberek miért ébrednek föl túl későn.....

Hajjjj túlsúlyos vagyok, mit tegyek?!

Könyörgöm 100 kilósan már semmit sem :(

2017. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!