Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, szeretem de jelenleg nem látom vele a közös jövőmet hosszú távon. Szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 25. 2 éve vagyunk együtt és a egy hónapja a viselkedésével elkezdett bizonytalanná tenni. Ezért beleolvastam a facebookjába. Más lányokkal flörtölt,meg a haverjainak azt mondta hogy már nem olyan jó velem,mert nincs ideje kockulni mert napi egy órát kell velem foglalkoznia. Olyanokat írt,hogy szeretne élni még szabadon. Ezek után leültem vele és szakítottam ám ő utánam futott sírva az egész városon,hogy bocsánatot kérjen és elmondja,hogy szeret. De én hazamentem akkor, nem beszéltem vele két hétig aztán valahogy elkezdtem neki vissza vissza írogatni és most nem tudom mi tévő legyek. Mert hajlandó változtatni,hogy elköltözzön velem,hogy feladja minden álmát,mert nem akar elveszíteni. Tudom,hogy szeretem őt de nem tudom,hogy jó e ez így.
2016. aug. 21. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját álmait kell feladnia miattad, akkor az később még elő fog jönni mint probléma. Nem jönnék vele össze újra.
2016. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a fiut hagyjad... egy honap mulva ugyanezeket elkezdene irogatni a haverjainak. Most csak bantja az egocskajat hogy o lett kirakva. De ami egyszer problema volt annyira hogy szakitas legyen belole az maskor is az lesz. Ha odaado huseges tarsad keresel magad melle egy eletre te gondold at hogy latod-e benne ezt a viselkedest.
2016. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a napi 1 óra veled való foglalkozás Ennyire megterhelő neki, akkor nem nagyon van miről beszélni..a kockulás, másokkal való flörtölés fontosabb számára.Nem jelentesz számára mást, mint biztos pontot, ha néha az internet is megunja.Ebből nem úgy tűnik, hogy szeret téged.
2016. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Ha 2 év után már panaszkodik mit vársz tőle? Most megijedt, hogy dobod aztán két hét múlva újra más csajjal flörtöl.
2016. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A.R. ***** válasza:
Most fog fordulni a kocka. Rájött, hogy mit veszített innentől kezesbárány lesz hidd el. Én is ilyen flegma voltam a párommal. kibszott aztán néztem mint borjú az új kapura és rájöttem hogy ő kell. Csak onnan fordult a kocka és már ő nem rajongott értem annyira.
2016. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!