Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők : ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők : ti a nehezebb időkben hogy bírjátok a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog összejött és ilyenkor sajnos esélyes, hogy összekapunk a párommal mert ingerült vagyok. Ti ezt hogy rendezitek távolról?
2016. aug. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondani neki, hogy ne haragudjon, nem miatta vagy épp ilyen. Nem ő tehet róla, hogy ingerült vagy ( és itt elmondod a tőle független bajaidat)

Később majd kiengeszteled.


Normális ember ezt megérti és támogatja a "rossz" helyzetben lévő párját.


persze, ezzel nem szabad visszaélni és nem szabad a másikat boxzsáknak használni

2016. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi általában egy-két óráig duzzogunk vagy pl én sírok,mert hihetetlenül érzékeny vagyok ilyenekre. Aztán egyszerre elkezdjük bombázni a másikat hogy Szeretlek, meg ne haragudj te vagy a legfontosabb nekem. A párom nagyon édes ilyenkor, főleg amikor azt hiszi az ő hibája csak. Hívd fel vagy küldj neki egy üzenetet,hogy mennyire szereted és semmi baj nem lesz :)
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nehezebb elviselnem amikor neki rossz, és nem lehetek vele olyankor.
2016. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lekötöm magam valamivel. Zeneszerzés, grafika, esetleg egy királyos játék...City of Doom, Tyrian, Non Human. Próbáld ki!
2016. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de néha komolyan elgondolkodom a szakításon. Miért?! Mert rettentő fhos érzés, hogy nincs velem, mikor fáj, és én sem lehetek vele - fizikailag -, mikor neki rossz.


Majd' 1000km-ről ez nem pálya, és néha sírok az ölelés, csókok hiányától... tudva, hogy egy jó hónapig nem is találkozunk, és akkor is max. 2 napra, mert aztán munka.


Nem akarom elveszíteni, de ki nem mehetek - a semmire -, ő haza nem jön - mert jól keres -, így kérdés, hogy mikor fejezem be vele.

2016. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!