Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés

Itt mindkét félnek erősnek kell lenni. Mióta vagytok együtt, mekkora köztetek a távolság.

Lehet így igaz szerelemre találni (örök társra)?


2013. jún. 20. 16:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mi 7 hónapja vagyunk együtt, most kezdődnek a viták. 1,5 óra busszal, amíg láthatjuk egymást, heti 1x találkozunk. A vitatkozások hatására néha úgy érzem nem szeretem, de mikor elbeszélgetünk és minden oké, akkor nagyon. Remélem, hogy ő lesz az igazi.
2013. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:) az jó. Sok sikert !
2013. jún. 20. 16:36
 3/14 anonim ***** válasza:

mi csak pár napja járunk. :D 2 óra az út... :D

Remélem ő az igazi. :)

2013. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

az igen :)

Grat!:))

2013. jún. 20. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Én siófoki vagyok,a Barátom ceglédi :D

Tavaly október óta vagyunk együtt,mi vagyunk egymásnak az első társak (vagy hogy mondjam),mi is örökké együtt szeretnénk lenni,tényleg egymást tekintjük az Igazinak :)

Jah és facebookon ismerkedtem meg vele,december 30.-án találkoztunk először :D

2013. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Dejóó :) főleg hogy mindketten így gondoljátok és beszéltek is róla :) ez tartósnak hangzik tényleg :)
2013. jún. 20. 17:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem nevezném távkapcsolatnak, de hasonlít hozzá.


Mi 4 éve és több mint 4 hónapja vagyunk együtt, ebből a párom 2 éve kint dolgozik külföldön.

1300 km választ el minket, havonta egy hetet van itthon általában. Nagyon jól megvagyunk, hisz beszélünk kétnaponta telefonon és ha van internete akkor ott is. Az elején nagyon nehéz volt, de már megszoktuk. Az a cél lebeg a szemünk előtt, hogy muszáj kinn lennie a pénzért azért, hogy a jövőnket tudjuk építeni. :)

Nem egész évben megy így, hogy havonta egy hetet van itthon, ezért sem nevezném távkapcsolatnak, de azért gondoltam írok.

2013. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekünk igazi távkapcsolatunk volt, persze barátok voltunk ismertük egymást előtte is, ő a család legjobb barátjának a fia. :) Debrecen-Sopron távolság, tehát 446 km, azaz 8 óra vonatozás.. 3 éve járunk, most költöztünk mégcsak össze.. kibírtuk :) 3 év távkapcsolat.. rengeteg idő, de megérte.:))
2013. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
IGAZI :)
2013. jún. 20. 19:05
 10/14 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem olvasni, mennyi kitartás és hűség van az emberben .. remélem az én párom is kitart ameddig kell. :)

Én nagyon szeretném.

2013. jún. 20. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!