Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mert az első együttlétünk alkalmával nem állt fel. Nem akarom elveszíteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Járok/jártam egy lánnyal, már közel 9 hónapja ismerem, de kb. 3 hónapja kezdtünk el komolyabban közeledni egymáshoz. Ő 21 éves, én pedig 28. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, általában hétvégén találkoztunk idő hiányában, de akkor fél napos programokat szerveztünk, jól éreztük magunkat. Csókok, ölelések, tapizás már ment.

Tegnap este feküdtünk volna le először, de sajnos nem állt fel... Egyáltalán nem. Miközben csókolóztunk, ölelkeztünk, akkor sem, amikor elkezdte kézzel izgatni, akkor sem, semmi. A lány fogta is magát, és szó nélkül befordult a fal felé.

Másnap reggel még viszonylag nyugodt volt a hangulat, akkor is ment a tapizás, elsősorban részemről, viszont csók már nem volt, csak szájrapuszit engedett.

Aztán facebookon beszéltük meg, hogy neki ez sok volt, hogy nem történt az este semmi és hogy én így reagáltam rá. Mondtam neki, hogy egyáltalán nem ő tehet erről, pénteken sokáig dolgoztam, keveset aludtam, szombati nap sem volt rövid, ráadásul alkoholt is ittunk, amit eléggé beéreztem. Mondja, hogy erre felesleges kifogásokat keresnem, mivel ami történt, megtörtént. Ráadásul korábban is történt már ilyen vele egy másik srác részéről, ott is az első együttlét lett volna, és az is mély nyomot hagyott benne, ami velem történt, az pedig még nagyobbat. És ettől nem tud elvonatkoztatni.

Én mondtam neki, hogy ez bárkivel megtörténhet, testileg nem álltam készem, ez van. De legközelebb majd jól sikerül, ha kipihentek leszünk. Erre ő mondja, hogy egy ideig biztos nem fog tudni úgy tekinteni rám, ahogyan eddig, haragot és csalódottságot érez irántam, és nem tudja, hogy most lezárjunk-e mindent, ami köztünk van, vagy mi legyen. Aztán megállapodtunk, hogy egy ideig nem keressük egymás társaságát, kap annyi időt, amennyi ahhoz kell, hogy döntést tudjon hozni.


Hozzá kell tennem, hogy én még nem voltam sosem nővel. Nagyon ráparáztam a dologra, pont ettől féltem, hogy mi lesz, ha ez történik. Mikor az ágyban voltunk, kérdezte is tőlem, hogy "Kérdezhetek valamit? Mikor voltál utoljára nővel?". Hát természetesen én abban a percben megsemmisültem, onnan már végképp nem volt visszaút, csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Nagyon régen". Aztán ma elmondtam neki, hogy ez is közre játszott, amire azt válaszolta, hogy el kellett volna neki mondanom, mert akkor máshogy állt volna talán hozzám. De azért hozzátette, hogy elég fura és nem egészséges dolog ez ennyi idősen.


Most ott tartunk, hogy nem keressük egymás társaságát egy ideig... Aztán lehet soha többé, ki tudja... Rettentően fáj, mivel én szeretem ezt a lányt, viszont úgy érzem, cserben hagytam őt. Ő pedig haragot és csalódottságot érez felém. Attól tartok, hogy ez a dolog kihat a jövőbeni szexuális együttléteimre is, mivel eléggé szíven ütött ez a dolog. Főleg az, hogy egyáltalán nem volt megértő irányomba.

Nem tudom mit tegyek, igazából már semmit nem tudok...



2016. aug. 21. 20:33
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
32%

Nézd kérlek, a répának is van ízlése. Szóval ha nem állt fel a csajra, akkor egyszerűen arról van szó, hogy a fütykösödnek biza nem jött be a csaj.


Hadd haragudjon. Sőt, menjen is a fenébe, ha úgy gondolja, hogy neki máshogy kellene állnia egy szűz fiúhoz, mint egy tapasztalthoz. (Mindkettőre ugyanúgy oda kell figyelnie - mint ahogyan neked is egy nőre akár szűz, akár nem.)

2016. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Korábbi kapcsolata 3 évig tartott, ahol az utolsó évben együtt is éltek az akkori barátjával.


Nekem azt mondta, nem is lenne baj, ha X éve együtt él valakivel és akkor történik ilyesmi, mert akkor tudja, hogy fáradt volt és csak jót akart. (???) Azzal van problémája, hogy ez már zsinorban a második ilyen eset, ami történt vele. És nem hiszi el, hogy ismét ilyen helyzetbe keveredett, ekkora szerencsétlen is csak ő lehet... És teljes mértékben én vagyok hibáztatva. Pedig nem érzem magam hibásnak. Egyikünk sem hibás, de nem érti meg ezt. Azért ezek meglehetősen jól tudnak esni. Én nem akartam jót?? Dehogynem.


Számomra tényleg csak az fáj nagyon, hogy egyáltalán nem mutat/mutatott megértést felém, pedig olyan lányt ismertem meg a személyében, aki inkább saját magát rendeli alá mások akaratának, minthogy megbántsa őket. Gondolok itt arra, hogy például egyáltalán nem volt kedve XY helyre, de mégis elment, azért, hogy ne sértődjenek meg a többiek és ilyen jellegű dolgok. Velem meg ilyen csúnyán elbánik. Pedig hát napi szinten beszélgettünk, nem is keveset, személyes témákról is, egymás családjáról stb. Legjobb barátnőjének is bemutatott, párszor együtt is szerveztünk programokat.

Ha volt nyaralni, rendszeresen küldte nekem a képeket, hogy merre járt, mindig írt, hogy mi történt vele aznap.

Kézen fogva sétáltunk, öleltük, csókoltuk, pusziltuk egymást.


Eleve nagyon nehezen akart nekem megnyílni, ezért is az, hogy 9 hónapja ismerem már, de csak 3 hónapja járunk úgymond. És ezalatt a 9 hónap alatt is heti szinten folyamatos kontaktban voltunk egymással. Mondta azt is, hogy nem is igazán akart feljönni hozzám, mert félt, hogy ugyan ez az eset megtörténik, mivel a korábbi is nagyon mély sebet hagyott benne.

Meg ha tudtam, hogy fáradt vagyok, és nem vagyok képes teljesíteni, akkor minek hívtam fel. Jó, ebben igaza lehet.


Most úgy váltunk el, hogy majd idővel beszélünk egymással, ha ő is úgy gondolja, de azt írta, hogy igazából 1 nap, 1 hét és 1 hónap múlva sem tudna mást mondani, mint eddig... Talán azért mondta, mert haragszik rám. Talán pár nap vagy hét múlva letisztulnak benne a dolgok, és tudunk egymással beszélni erről. Talán elkezdek majd neki hiányozni, nem tudom...


Mindenesetre én mondtam neki, hogy én nem fogok keresni, ő tudja mennyi időre van szüksége, hogy meghozza a döntéseit. Erre annyi volt a válasz, hogy "Rendben, szia!". Hát nem túl bizalomgerjesztő. Bár én azért reménykedem.


Csak most ezzel annyi lett elérve, hogy már nézem az urológusokat, hogy most van-e valami bajom vagy sem... Meg a pszichológusokat.

2016. aug. 21. 21:53
 13/51 A legböszmébb Feri ***** válasza:
93%

A szerelem nem arról szól, hogy szombat éjjel feláll-e a fa**od.

De ne sz*rj be, volt már durvább is. Én egyszer pár éve első randin úgy beba**tam, mint az albán szamár. Nem lehet mindig minden tökéletes.

2016. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

"#7 Na, megjött az újabb hazudozó...."


Te most direkt vitatkozni szeretnél, mert unatkozol és élvezed, vagy tényleg ennyire hihetetlen számodra az, hogy megértő nők is léteznek? Sajnálom, ha eddig csak rossz tapasztalatokat szereztél ilyen téren, tényleg, de azért még ne általánosíts! Itt is már többen írtuk, hogy ezen nem akadnánk fenn, ez empátia, és érett felfogás kérdése... És minek hazudnánk? Bár, igen, tudom a válaszod: azért mert az ÖSSZES nőnemű lény hazug, és csak szívatja, kihasználja a pasikat, igaz? :)



"úgy érzem, cserben hagytam őt. Ő pedig haragot és csalódottságot érez felém."


Kérdező! Nem hagytad őt cserben, ezt ne így fogd fel. Adott helyzetben így alakult, de ha nem lettél volna épp fáradt és nem görcsöltél volna rá, akkor nem lett volna ilyen probléma, ez nem a te hibád! Ő csalodottságot még azt mondom, hogy jogosan érezhet, de csakis azért, mert szerette volna a szexet, de nem jött össze. Tehát a konkrét helyzet miatt, és nem miattad! Haragot viszont teljesen jogtalanul érez, mert nem tehettél róla, hogy most így adódott. És ha egy picike kis empátia is szorult volna belé, és értelmes, érett felfogású lány lenne, akkor ezt nem így kezelte volna, és nem így fogta volna fel!

2016. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal van problémája, hogy ez már zsinorban a második ilyen eset, ami történt vele. És nem hiszi el, hogy ismét ilyen helyzetbe keveredett, ekkora szerencsétlen is csak ő lehet... És teljes mértékben én vagyok hibáztatva."


Na itt a másik pont, amiben látszik, hogy mennyire buta felfogása van. Mégis mi a fenének hibáztat TÉGED azért, mert NEKI ez a második ilyen esete? Emiatt nem te vagy a hibás. És arra is igazán gondolhatott volna, hogy talán pont az is közrejátszott, hogy ez lett volna az első alkalmatok együtt, ezért jobban izgultál a teljesítményed miatt. De mindegy. Szerintem ha emiatt megharagszik rád annyira, hogy nem fog jelentkezni, akkor tényleg nem éri meg bánkódni miatta!

2016. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ettől a hülyétől hamar szabadulj meg.
2016. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
45%
Ezen jó felidegesítettem magam. hú... ezt a nőt csak a szex érdekli, az ilyen fajta nők szexfüggők. Ez a nő nemszeret téged. Menekülj tőle! ja és mikor nekik menszeszük van? Akkor mi szakítsunk? Ez egy lelkileg zsaroló szexfügő. még jó hogy most derült milyen.nem vagy hibás.
2016. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
53%
ő nemszeret. haragudott rád hogy megvárattad vele, nagyon akarta, kívánta, és nem jött össze, és szerintem azért szakított, mert miattad sok kezdeményezőt visszautasított akik jól oda kentek volna neki.
2016. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy éretlen, ostoba nőszemély. Fogalma sincs arról, mi az, hogy Igazi Nő. Mi az, hogy időt adsz neki a döntéshozásra? Ez nem egy bíróság, hanem egy párkapcsolat elvileg. Ő nőként könnyen beszél, mert csak hanyatb assza magát, és elvárja, hogy berakd neki némi nyalakodás után, akkor is benedvesedik, felizgul, ha semmi extrém dolgot nem művelsz ezenkívül vele, de a férfinak sokkal több kell ahhoz, hogy tartós merevedése legyen, ki kell vennie a részét neki elég komolyan ennek eléréséhez.

Nem lehettél vele őszinte, mert megérezted, hogy gázul reagálna, akkor pedig semmi értelme annak, hogy még te alázkdj meg előtte és kapcsolatban maradj vele. A múltbéli sérelmeket máson leverni ritka nagy parasztság és emberi butaság. Szóval azt mondom, hanyagold végleg a nőt, ne keresd, majd ha talán kicsit gondolkodik akkor ő úgyis keresni fog, ha meg nem, akkor ennyit is ért ez a buta nő. Komolyan eszem megáll, milyen primitív véglények élnek ezen a bolygón.

2016. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
80%
Missed Chance kaptál zöldet.
2016. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!