Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mert az első együttlétünk alkalmával nem állt fel. Nem akarom elveszíteni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Járok/jártam egy lánnyal, már közel 9 hónapja ismerem, de kb. 3 hónapja kezdtünk el komolyabban közeledni egymáshoz. Ő 21 éves, én pedig 28. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, általában hétvégén találkoztunk idő hiányában, de akkor fél napos programokat szerveztünk, jól éreztük magunkat. Csókok, ölelések, tapizás már ment.

Tegnap este feküdtünk volna le először, de sajnos nem állt fel... Egyáltalán nem. Miközben csókolóztunk, ölelkeztünk, akkor sem, amikor elkezdte kézzel izgatni, akkor sem, semmi. A lány fogta is magát, és szó nélkül befordult a fal felé.

Másnap reggel még viszonylag nyugodt volt a hangulat, akkor is ment a tapizás, elsősorban részemről, viszont csók már nem volt, csak szájrapuszit engedett.

Aztán facebookon beszéltük meg, hogy neki ez sok volt, hogy nem történt az este semmi és hogy én így reagáltam rá. Mondtam neki, hogy egyáltalán nem ő tehet erről, pénteken sokáig dolgoztam, keveset aludtam, szombati nap sem volt rövid, ráadásul alkoholt is ittunk, amit eléggé beéreztem. Mondja, hogy erre felesleges kifogásokat keresnem, mivel ami történt, megtörtént. Ráadásul korábban is történt már ilyen vele egy másik srác részéről, ott is az első együttlét lett volna, és az is mély nyomot hagyott benne, ami velem történt, az pedig még nagyobbat. És ettől nem tud elvonatkoztatni.

Én mondtam neki, hogy ez bárkivel megtörténhet, testileg nem álltam készem, ez van. De legközelebb majd jól sikerül, ha kipihentek leszünk. Erre ő mondja, hogy egy ideig biztos nem fog tudni úgy tekinteni rám, ahogyan eddig, haragot és csalódottságot érez irántam, és nem tudja, hogy most lezárjunk-e mindent, ami köztünk van, vagy mi legyen. Aztán megállapodtunk, hogy egy ideig nem keressük egymás társaságát, kap annyi időt, amennyi ahhoz kell, hogy döntést tudjon hozni.


Hozzá kell tennem, hogy én még nem voltam sosem nővel. Nagyon ráparáztam a dologra, pont ettől féltem, hogy mi lesz, ha ez történik. Mikor az ágyban voltunk, kérdezte is tőlem, hogy "Kérdezhetek valamit? Mikor voltál utoljára nővel?". Hát természetesen én abban a percben megsemmisültem, onnan már végképp nem volt visszaút, csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Nagyon régen". Aztán ma elmondtam neki, hogy ez is közre játszott, amire azt válaszolta, hogy el kellett volna neki mondanom, mert akkor máshogy állt volna talán hozzám. De azért hozzátette, hogy elég fura és nem egészséges dolog ez ennyi idősen.


Most ott tartunk, hogy nem keressük egymás társaságát egy ideig... Aztán lehet soha többé, ki tudja... Rettentően fáj, mivel én szeretem ezt a lányt, viszont úgy érzem, cserben hagytam őt. Ő pedig haragot és csalódottságot érez felém. Attól tartok, hogy ez a dolog kihat a jövőbeni szexuális együttléteimre is, mivel eléggé szíven ütött ez a dolog. Főleg az, hogy egyáltalán nem volt megértő irányomba.

Nem tudom mit tegyek, igazából már semmit nem tudok...



2016. aug. 21. 20:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

én nagyon ritkán válaszolok kérdésekre és bár az előttem szólók minden lényegeset elmondtak, mégis írok hogy megerősítsem őket. Azért állunk ki melletted, mert mi tudjuk milyen súlyos következményei lehetnek ennek a történetnek. Elronthatja az egész életedet. Ez a lányka valóban éretlen, de mindez mellett szemtelenül felelőtlen is. Ahhoz viszont elég "érett" hogy megalázzon és manipuláljon téged.

Mindezek után ami történt még ő dönt? Ne hozd már önmagadat megalázó helyzetbe.

Mégis hogyan képzeled vele tovább? Megismétlitek ezt az estét még párszor? Vagy majd "megbeszélitek" és újra rád hárítja a felelősséget?

Ne mássz bele ebbe még jobban. Ezzel a lánnyal nincs jövőd. Sérülések nélkül mentsd ki magad ebből a helyzetből. Nem te vagy a hibás. Nem hagytad cserben.

És ebben az esetben ne védd a lányt, ne találj mentségeket mit miért tett ne legyél önmagad ellensége. Egyszerűen ostoba, érzéketlen.

Egyébként jót nevettem a női hiúság eme fokán. Ha csak annyi kellene, hogy megjelenek körbenézek és az összes fütykös feláll rám..de jó is lenne....mert ha nem akkor csalódott leszek és megharagszom.

2016. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Üdv Kérdező!


Na akkor én is megosztom a sztorim. Én pontosan ugyanígy jártam annak idején. Akkor én 24F, párom 18L. Párom is kicsit nehezen kezelte először a dolgot, de aztán könnyen túltette magát rajta, az volt a hozzáállása hogy majd megoldjuk. Viszont én nem akartam a véletlenre bízni a dolgot, rögtön felkerestem egy urológus magánrendelést, ahol a doki megnyugtatott hogy semmi probléma nincs, ezek a dolgok a legtöbbször fejben dőlnek el. Írt fel potencianövelőt és mondta hogy valószínűleg nem is kell majd hosszútávon szednem, csak ahhoz fog kelleni hogy legyőzzem a gátlásaimat. És valóban úgy volt a következő alkalom jól sikerült, ráadásul elég sokáig bírtam is. Még egy pár alkalommal éltem vele, de utána megjött az önbizalmam és nem volt rá szükség. Azóta is együtt vagyunk, és ennél sokkal meredekebb dolgokat is megéltünk már együtt.


A barátnődről nem tudok/nem akarok véleményt mondani, csak arra akartam rávilágítani hogy szerintem te se bízd a véletlenre a dolgot legközelebb.

2016. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Beszéltem erről a dologról a barátaimmal is, mindenki egytől egyig hasonló véleményen van, mint ti válaszolók. Kaptam olyan választ is tőlük, hogy ez a lány valószínűleg lelkileg sérült, és emiatt reagált így a helyzetre. Nem tudta kezelni a helyzetet és én egy védelmi mechanizmust tapasztaltam meg részéről.

Túl nagy volt benne a megfelelési kényszer a helyzet iránt és ezt a dolgot totálisan magára vette. Ezért adta már fel az elején olyan hamar a dolgot. Ezáltal, hogy rám hárítja ennek az egésznek a felelősségét, tulajdonképpen ostoba módon önmagát akarja felmenteni. Ez lehet az oka annak, hogy haragot érez irántam emiatt. Igen, ez egy rettentően önző és felelőtlen dolog, mivel semmibe veszi azt, hogy ezzel mit okoz nekem. Nem tudja, egyszerűen nem tudja elfogadni azt, hogy itt senki sem hibázott. Érthetetlen ez számomra.


Nagyon unszimpatikus dolog ez számomra és igen, valószínűleg a jövőben is hasonló dolgok történnének, ha esetleg folytatnánk ezt a dolgot. Itt valami nagyon mély érzelmi sérülés van a háttérben, amiről talán nem is tudok vagy nem ismerek minden részletet. És ha így nézem, akkor nekem nem szabad ebben részt vennem, főleg ezek után. Mondják, hogy a fuldokló ember könnyen magával rántja azt, aki segíteni próbál rajta...


Egyik barátom azt mondta, hogy nagyon el lett kapkodva a dolog. Sokáig csak találkozgattunk egymással, aztán így hirtelen belecsaptunk ebbe az egészbe. Nem volt rendesen felépítve ez az egész dolog. Először talán csak el kellett volna töltenünk egymással pár éjszakát úgy, hogy csak együtt alszunk, semmi egyéb nem történik. Megszoktuk volna egymást. Igaza lehet, így utólag én is úgy látom, hogy el lett kapkodva a dolog, holott nem is lett volna erre szükség.


Arra jutottam végül, hogy ha pár hétig egyáltalán nem érkezik tőle semmi reakció, akkor én fogom megkeresni őt, leírom neki a véleményemet erről az egészről és lezárom a dolgot. Nem akarom, hogy a semmiben lógjon a dolog, mert akkor mindig bennem lenne az, hogy na, lehet, hogy majd írni fog hamarosan. Pontot akarok tenni a végére, de mindenképpen szeretném vele kulturáltan megbeszélni ezeket a dolgokat, hogy miért kezelte így a helyzetet, ha sikerül, ha nem.

2016. aug. 23. 11:12
 34/51 anonim ***** válasza:
0%

Abban teljesen igaza volt, hogy el kellett volna mondani elore. Amiatt a para miatt nem allt fel, hogy mi lesz ha nem all fel.

Reszerol a szakitas jogos de nem emiatt, hanem hogy hazudtal.

2016. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent velem is ez volt elso alkalommal, lany 18 volt en 25. Elkezdtem volna a dolgokat ahogy a filmekbol lattam, kezdtem volna nyalni, es meglepett az erzes, valahogy nem szamitottam ra hogy ilyen, aztan elkezdtem en is azon parazni hogy mi van ha... A lany is szuz volt, szoval csak teljesen kemeny allapotban lehetett volna betenni...

PAr oraig nem volt semmi, aztan ujra nekialltunk eloszor kezzel, ujjal, es utana mar nem volt gond )

2016. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
33%

34-es Mivan????

Jogos volt a szakítás? Tudod nem hazudott volna ha nem lenne ez ennyire elítélve... Csak tudod ma már 18 évesen selejtnek számítasz a lányok szemében ha szűz vagy... Persze ez alól kivételt tesz ha 10/9 vagy efelett vagy. Szóval nem maga miatt hazudott a kérdező hanem a csaj miatt és ez nem ugyan az... Ha elmondta volna a csajjal hogy szűz valszeg ez a szituáció mégsem történik, hisz a lány dobta volna.

2016. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

36: hazugsag az hazugsag, tokmindegy mivel mentegetik. Akivel egyutt vagyok es akit elvileg szeretek, annak nem hazudozok, pont.


En 25 eves koromig voltam szuz, nem reklamoztam, de nem is titkoltam ha szobakerult.

Az csak egy urban legend hogy mindenki tinikent elveszti, egy fraszt, csak a legmenobb csavok, az atlag az huszonevesen.

2016. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Egyebkent sincs olyan hogy egy szakitas "jogtalan", mivel boven eleg legitim indok az, ha az egyik fel nem akarja folytatni.
2016. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Egyrészt sajnállak kérdező, másrészt viszont nem, nektek férfiaknak mindig az ilyen kis elkényeztetett buta libák kellenek, hát most tessék... A normális lányokra, akik nem játszák a királykisasszonyt, meg magasról tesztek...


Nem igaz, hogy 9 hónap alatt nem derült ki, hogy ennek a lánynak az empátiaérzéke a zéró felé tendál? Jelek mindig vannak...

2016. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

39: kiderult gondolom rogton, de kerdezo 28 evesen oromeben segget verdeste a foldhoz, hogy vegre valaki szobaall vele es erdeklodest mutat iranta, hat megtett mindent hogy hatha lesz belole valami. Ertheto.


Hogy ez kell meg az kell, hat, en jartam ebben a cipoben 25 eves koromig es hidd el, nem volt valasztasi lehetoseg...

2016. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!