Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A boldogtalanságomat nyomom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogtalanságomat nyomom rá a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Másfél éve élek párkapcsolatban egy szuper pasival. Nagyon egy húron pendülünk a kezdetektől fogva. Nagyon sokat vagyunk együtt, támogat engem mindenben. Én mégis azt érzem, hogy nem haladunk/haladok előre az életben, és ez boldogtalanná tesz. Néhány hónapja gyakran tör rám a sírás, egyszerűen hiányzik valami az életemből, és nem tudom, hogy mi. Többre vágyom. Nem feltétlen párkapcsolat terén. Úgy érzem, sok mindent szeretnék még átélni az életben, többre akarom vinni, de nem érzem, hogy fejlődnék. Csak ritkán tudok önfeledten nevetni vagy mosolyogni, legtöbbször szomorú vagyok és töprengek. Mióta ilyen vagyok, a kapcsolatom is teljesen megváltozott. Előtte boldog voltam nagyon a párommal, örültem minden percnek, amit vele tölthettem. Már vele is boldogtalan vagyok. Mit csináljak? Pszichológusra nincs pénzem, egyébként sem szívesen beszélnék ezekről egy idegennel. Volt már valaki hasonló helyzetben? Miért vagyok ilyen boldogtalan? Van értelme így párkapcsolatban maradni? Úgy érzem, én nem tudok semmit sem beleadni ebbe a kapcsolatba most, érzelmileg és testileg egyaránt és ez csak még jobban tönkrevág. :(

23/L


2016. aug. 21. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megtalálni, hogy mi az ami hiányzik az életedből. Tudom ezt így könnyű mondani, meg nyilván te is próbálkoztál már vele, de szerintem a titok nyitja csak is ez. Fejlődni csak úgy tudsz egyébként, hogyha teszel is érte. Ha csak úgy érzed kicsit beunalmasodtak a hétköznapok és úgy érzed nem csinálsz semmi értelmeset én azt ajánlom kezdj el sportolni. Az nagyon fel tud szabadítani és kellően lefáraszt annyira, hogy ne legyen utána időd azon gondolkodni, hogy rossz kedved van nem érzed magad jól. Sajnos én nagyon sokáig voltam úgy, hogy tudtam milyen vagyok és azt is milyen szeretnék lenni, de sosem tettem ennek érdekében, mert folyton azzal takaróztam, hogy nincs ami és aki motiváljon, aztán rá kellett döbbennem, hogy ebben a helyzetben az egyetlen aki motiválni tud és akinek motiválnia kell az saját magam. Próbáld meg tényleg végig venni, hogy mi az amit hiányolsz az életedből mit lehetne másképp csinálni és ha rájöttél ne várj csodára és ne félj megtenni.
2016. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy legbelül mi muatt vagy boldogtalan sajnos nem tudjuk megadni a választ helyetted ha azt állítod a pároddal minden rendben van.
2016. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel ugyanígy vagyok és nagyjából akkor kezdődött szép lassan, amikor annyi idős voltam, mint most te. Egy ideje már tudom mi hiányzik az életemből, csak még nem jöttem rá, hogyan szerezzem meg. Ehhez ugyanis segítségre lenne szükségem, mármint hogy kitaláljam a módját.

A párkapcsolatom nagyon jó, de már unom a lelki bajaimmal terhelni a férjemet. Nagyon türelmes és nagyon szeret, de ebben nem tud segíteni és neki sem jó, ha úgy látja, hogy nem vagyok mellette maradéktalanul boldog.

Emiatt nem szeretném eldobni őt és azt az egy dolgot az életemben, ami működik.

2016. aug. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fru_ ***** válasza:

Tök logikátlanok az érzéseid, de hát azok ilyenek. Szóval nem bizos, hogy rossz ötlet a pszichológus.

Néhány hónap alatt bántani kezd, hogy nem jutsz előre - valami nehezen megfogalmazható dologban?

Az előrejutás az nem ilyen rövid távú dolog, és főleg 23 évesen.

Lehet, hogy te semmit nem tudsz most beleadni a kapcsolatba, de az írod, ő meg támogat.

Vele beszéltél már erről?

Gondolom, ebben is megpróbálna segíteni, kimozdítani, vagy legalább tisztázni az elégedetlenségedet.

2016. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!