Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt/ atelt hasonlo dolgot az tudna par infoval vagy tanaccsal szolgalni?

Figyelt kérdés

Jobban szeretem magam megoldani a problemaimat de most ugy erzem mas velemenyere is szuksegem van.

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt es minden tokeletes igazabol. De nem bizom benne, es ez abbol is latszik, hogy iszonyatosan felek attol, hogy a golyataborban meg fog csalni. (Csalt mar meg) Ebbol fakad a bizalomhiany.



2016. aug. 22. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csalt már meg ennek ellenére vele vagy.

Megérdemled, hogy semmibe vegyen, mert te sem tartod magad senkinek.

2016. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

#11-es válaszoló te mekkora paraszt vagy :D


Az én barátom is lépett már félre.

Fájt, nagyon!

De MINDENKI meg érdemel még egy esélyt!

Ha nem szúrja el, akkor megérte megadni neki nemde?

Mellesleg a 9-es, 5-ös és 7-es válaszolónak sok jó tanácsa és tapasztalata van!

Szerintem próbálj meg bízni egy picit a barátodban:)

Ha tényleg felnőtt fejben(!), és tudja mekkora súlya van egy 1 éves kapcsolatnak akkor nem lesz semmi gond.

Este beszéljetek telefonon is.


Csak a hülye kisfiúk dobnak el egy 1 éves kapcsolatot egy 1 órás buta könnyűvérű kiégett nőért.. ami mellesleg undorító húzás és egy féreg ember csinál ilyet.

2016. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolso, eleg komoly ellentmondasokban vagy onmagaddal.
2016. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Utolsó válaszoló, te egyébként depressziós vagy? Vagy valami gond van az életedben?

Vagy csak valóban ennyire hülye vagy?


Remélem ha te lépsz félre akkor nem kapsz egy utolsó esélyt sem!!

Tudod egyáltalán mi is történt a kérdezővel vagy csak itt ugatsz?

MINDENKI ÉRDEMEL EGY UTOLSÓ ESÉLYT!

Kivéve téged persze.


Kedves kérdező:)

Ne hallgass az ilyen elmeháborodottakra.

Sok hasznos dolgot meríthetsz a 9-es, 7-es, 5-ös válaszból.

Ha a barátod nagyon szeret téged, és nem tartja magát egy proli, féreg embernek és persze nem ér neki többet 25 perc egy 1 éves kapcsolatnál akkor ne aggódj!


És még valami..én is úgy mentem, hogy volt barátnőm!

Nem ittam sokat, nem táncoltam, találtam olyan barátokat akik a normális rétegbe tartoztak. Ők sem ittak sokat. Ültünk, beszélgettünk és jól éreztük magunkat. Nem kell szex, töménytelen mennyiségű pia és nők ahhoz,

2016. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

ahhoz, hogy jól érezze magát az ember.

Mi is minden este telefonáltunk! Őt megnyugtatta, hogy jól vagyok engem meg az, hogy hallhatom a hangját.


(bocsi, csak véletlen az elsőt elküldtem befejezetlenül)

2016. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jezusom 14-es nyugalom, nem kell itt ordibalni meg hisztizni kommentben. Leirtad hogy fereg az ilyen viselkedesu ember, aztan meg az utolso eselyrol kiabalsz. Most akkor fereg vagy nem? Ez szurt nekem szemet csak, nem kell rogton csapkodni mert az nem az en elmeallapotomrol arul el dolgokat ha ilyen konnyeden kiborulsz ilyesmiken.
2016. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Az egyik kérdést írtam én.

Igen az utolsó esélyről pampogtunk mindketten.

Mert megérdemli mindenki.

Ergo én nem azt írtam, hogy egy féreg.


Idézem:" Ha a barátod nagyon szeret téged, és nem tartja magát egy proli, féreg embernek és persze nem ér neki többet 25 perc egy 1 éves kapcsolatnál akkor ne aggódj! "

2016. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Mindenki nyugodjon le :D

Fogadjátok el egymás véleményét és lépjetek tovább. Senki nem kíváncsi a civakodásotokra.

A kérdező meg szerintem sok olyan embertől kapott választ akik egy véleményen vannak.

----------------------------------

A barátod akkor fog félrelépni, ha nem elég érett még és kisfiú (fejben). Az ilyen emberek nem tudják értékelni azt amijük van. És eldobnak egy kapcsolatot valami olyanért ami nem tart sokáig. (néha csak pár percig)

Nem tudja felfogni a dolgok súlyát.

De ha szeret téged, és már Férfi, érett.. akkor ilyen miatt ne aggódj. Keres magának egy lazán iszogató beszélgető társaságot, és nem lesz semmi :)

2016. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!