Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhat ö? Feltegyem e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pétik Alexandra kérdése:

Mit gondolhat ö? Feltegyem e neki a kérdést? Hogy reagálna? (Hosszu regény lent)

Figyelt kérdés
Nos volt egy hosszabb kapcsolatom, de távkapcsolat volt, és nagyon szétmenöben voltunk amikor egy régi ismerösöm (akit 2éve kedveltem) el kezdett udvarolni. Igazabol fokozatosan egyre jobb kapcsolatba kerültünk. (nem csaltam meg a párom nem vagyok olyan, az ölelés volt a max amit csináltunk) Aztan rájöttem hogy nem biztos hogy tud a páromról (azt hittem tud rola, ez kicsit hosszu story) igy elmondtam neki. Ö csalódott volt természetesen, de azt mondtaa nem tud rám dühös lenni. Ez után még nem volt semmi, de mondtam neki,hogy nem csak miatta (mert zaavarta hogy miatta mennénk szét) megyünk szét, már egy ideje tudtam hogy meg fog történni, mert nem ment jól. Későbbiekben találkoztunk és hülyéskedtünk. Aztan volt egy buli, amin férre vonultunk ott sok minden volt. Azt mondta hogy ö is kedvelt 2éve de nem mert lépni, söt utána nagyon sokáig, legalább egy évig, meg hogy nagyon szeretne velem lenni...de azt is mondta hogy tart attól hogy ha a párommal ezt csinálom, akkor vele us megteszem. Amit én meg maximálisan meg értek.. Nem egy nyilt tipus ugy sem, igy meg főleg. Azota szétmentünk a párommal, és ezt tudattam is. Jo darabig még ismerkedtünk mire megcsokolt. De kb ezek után kevesebbet keres. Mármit általában én irok rá, és én hivom le (nem munka vagy ilyesmi). Mikor társaságban vagyunk csak a poénkodás megy amit nagyon birok de egy apro jelet se ad ilyenkor, mikor kettesben vagyunk, akkor simán átölel, megcsokol, ugyan ilyen ha kicsit iszik. Igazabol tényleg csak az zavar hogy ha nem vagyunk kettesbe olyan mintha nem akarna idöt tölteni velem. És igen most jön a kérdés, kérdezzem meg mi lehet a baj? És mi van ha nem mondja el vagy kifogást keres? Mitöl lehet? Mit gondolhat? Vagy csak tul reagálom? (Igen van idom hülyeségeken gondolkodni)

#párkapcsolat #regény #sokaszabadidöm #aztsetudommivan #minekirtamkinemvágom #elégügyetlenvagyok #olcslepls #elégkulcsovan #jahelég
2016. aug. 23. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Adj a szabadidődből.

Ezt mi nem tudhatjuk, vele kell megbeszélned.

Ha én ilyen vagyok valakivel kettesben, azért van mert titkolom. Vagy csak nem komoly.

2016. aug. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném hogy titkol mert a barátaink tudnak rólunk, meg ugy mindenki, és ha iszik akkor valahogy bárki elött megcsinálja amit amugy kettesben szokott. Igazabol annyira én sem vagyok a mások elött csinálom tipus, szval nem is a kérdésem fokusza, hanem hogy nem igen ir rám (visszairni, vissza ir) és nem igen hiv ö el sehova. Van ilyen csoportos beszélgetésünk, oda ki tett egy elözetest megkérdezte ki jönne el vele megnézni (nem értek a többiek rá)...
2016. aug. 23. 02:44
 3/5 A kérdező kommentje:
(Le maradt)... most lehet nem velem akarta megnézni, vagy lehet pont nekem szánta a kérdést nem tudom, de ha van kedve és ideje, elhivhatna..
2016. aug. 23. 02:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyi idősek vagyok, de én nagyon fiatalnak tippellek.


Hogy mit gondolhat, az tőle kellene megkérdezni (találkozást, közös programot kezdeményezni nagyon jó ötlet lenne, sőt, sokkal belsőségesebb, kapcsolatépítőbb, mint odahányni néhány sort és smiley-t a face-n!), keríts rá sort, hogy ezt megbeszéljétek.


Ha mindenképpen tippelgetnem kellene, akkor szerintem te magad írtad le a választ:

"de azt is mondta hogy tart attól hogy ha a párommal ezt csinálom, akkor vele us megteszem"

Őszintén szólva, bennem is felmerülne, ha egy nekem tetsző férfiról hónapok múléva derülne ki, hogy hopp párkapcsolata van, de azért cicázik velem.


Nálatok ez a hajó már elment (a jövőre nézve talán adott tapasztalatot, hogy érdemes lezárni egy meglévő kapcsolatot, mielőtt új utakra tévedünk!), nekem nem menne a kényszerű bizonygatás a helyedben, hogy "á nem, én nem vagyok ám ilyen, csak..."


Szóval beszélgess el vele, vesztenivalód nincs, de a leírásból ennek a férfinak nem mozgattad meg annyira a fantáziáját, hogy jelentős energiákat fektessen a veled való kapcsolatba, ami biztosan nem jó jel.


39N

2016. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt, de hozzá fűzném hogy nem teltek el hónapok, a páromrol valo valomásomat (?) tekintve, egy hét volt, kicsit kevesebb is.

A korom nekem 16 (igen elég fiatal) ö pedig 3 ével idösebb.

Azt írtad elment ez a hajo, nem tudom pontosan mire gondoltál, de ha a kapcsolatunkra, akkor én még nem érzem ezt. Tudom hogy kedvel, ez látszik rajta, csak van amit nem értek. Igen volt egy két rossz cselekedetem, de igyekszem hogy több ne legyen. Ezért is félek megkérdezni töle, nem szeretném ha kényelmetlen lenne neki.

2016. aug. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!