Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok gond lépett fel. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok gond lépett fel. Van még erre megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, én 19 éves vagyok, ő pedig 21. Ami azt illeti már a kapcsolat elejétől fogva érezhető volt, hogy pár tulajdonságunk eltér egymástól, de őszintén szólva az elején inkább több pozitív dolgot tudtam róla elmondani. Ez viszont mostanra már változott. Azt hiszem nem ismertem ki elég jól.

Mindenek előtt ezeket el kell mesélnem. Barátomról röviden annyit, hogy mint említettem, pár tulajdonságunk eltér egymástól, így míg ő elég nagyképű szokott lenni, én inkább visszahúzódóbb és félénkebb vagyok. Egy nagyon jó családból származik, míg én nem és így is elég kellemetlenül szoktam magam érezni ha találkozom a szüleivel, mivel ők is hasonlóképpen viselkednek. Mindezek mellett a barátom általában végtelenül kedves és odafigyelő volt velem, szóval nem az volt, hogy egész kapcsolatunkban jelen volt a nagyképűsége, de azért érezhető volt. Most egyetemre jár mérnöki szakra, de mellette dolgozik is.

Rólam pedig annyit, hogy én idén érettségiztem és eddig csak diákmunkáztam, egyetemre pedig nem mentem, viszont szeretnék szakmát tanulni.

1 éve lakunk együtt egyébként és ezidő alatt jöttek ki a problémák. Lehet paranoiás vagyok, de azt veszem észre, hogy mostanában nem vagyunk együtt olyan sokat, nem töltünk egymással annyi időt. Vagyis ez főleg miatta van, mert mindig kihúzza magát valamivel. Pl nem egyszer volt olyan, hogy később ért haza, mint kellett volna. Általában írt nekem, hogy tovább kell maradnia munka miatt. Alapjáraton barátom mondhatni akármelyik lányt megkaphatná, szóval ezért is gondoltam rá, hogy lehet már nem érdeklem őt, ezért mással van. Lehet nem kellett volna, lehet sértő volt, de egyenesen kertelés nélkül rákérdeztem, hogy szeret-e még engem és hogy nincs-e valakije, mert ha van akkor nyugodtan mondja meg és megbeszéljük ezt a dolgot. De a válasza az volt, hogy sajnálja, hogy nem bízom benne.

Amikor mondom, hogy menjünk valahova, nem akar jönni mondván hogy ő fáradt. Nem is szoktunk már annyit szeretkezni mint régen, mondván most nincs kedve hozzá. Nem akartam túl dulakodó lenni, így békénhagytam, viszont az utóbbi időben túl sokat megy el a barátaival is, ami egyébként nem zavarna, de általában pókerezni szoktak és úgy érzem kicsit túlzásba viszi ezt az egészet.

Elmondtam neki, hogy zavar, hogy kevés időt vagyunk együtt, hogy van, amikor későn jön haza (ezekre az a válasza, hogy csak szeretne a munkahelyén is jól teljesíteni így szokott vállalni plusz órákat is), és hogy nem kéne túlzásba vinnie amit a barátaival csinál. De csak fennhangon közli, hogy hagyjam békén és ne kérdezősködjek semmiről. Mivel keveset vagyunk együtt, így felajánlottan amikor legutoljára ment a barátaihoz, hogy én is megyek vele, mire azt mondta, hogy ők a "magamfajtákkal" nem beszélnek és amúgy sem szeretné, ha együtt látnának minket.

Sőt már szinte nem is beszélgetünk, hiába próbálok valami megoldást találni, ő csak kikerül mindent.


2016. aug. 6. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"...én is megyek vele, mire azt mondta, hogy ők a "magamfajtákkal" nem beszélnek és amúgy sem szeretné, ha együtt látnának minket." - ez ugye csak vicc? Lanyos dramai tulzas? Es ezek utan te meg komolyan torod, emeszted magad, mikozben egy olyan kapcsolatban vagy ahol a parod lenez teged, szegyell es lesajnal? Komolyan? Ha most jon a "de en ugy szeretem es ha ketten vagyunk akkor cukimokus" - resz, akkor szeressed, de csondben, ide panaszkodas nelkul. Egy percig nem maradnek egy olyan emberrel egyutt aki ilyet mer nyilatkozni rolam, mert egyreszt hanyadek, alja jellemre utal igy megnyilvanulni a sajat szerelmemrol, masreszt pedig nem tudnek tisztelni egy ilyen embert ezek utan. Te hogyan tudsz? Eszmeletlen lanyok mit megtesznek, mennyire labtorloi lesznek egy-egy idiota ficsurnak. Ijeszto.
2016. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Az egész levél bicskanyitogató volt,de az amúgy sem szeretné,hogy együtt látnának titeket,kiverte a biztosítékot. Mondd meg neki,hogy te azt is sajnálod,hogy téged eddig is együtt látott vele valaki. Tedd hozzá,hogy bőven találsz olyat,aki nem néz le,szeret és megbecsül,a te környezeted meg a magafajta söpredékekkel nem beszélnek.
2016. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyem se egyszeru eset,de egy ilyen mondat utan repulne.
2016. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
én szívesen szerelmeskedek veled naponta 3-4x is és csodálatosakat. csak rá kell kattintanod a privát üzenet fülre. el vagy hanyagolva és én szeretnélek téged érzelmekkel is.
2016. aug. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pff minden jó ha jó a vége, szokták mondani. Hát ennek a kis szösszenetnek nem igazán jó a vége.

Nem is értem miért vagy vele még? Nincs önbecsülésed?

2016. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
ha a magadfajta azt jelenti, hogy egy kisebbségi komplexusban szenvedő féltékenykedő vagy, akkor tényleg ne menj vele. fel kell nőni. ez vagy összejön vagy nem. nem hinném, hogy támogató kapcsolat vagy neki, pedig azt biztos sokkal jobban értékelné.
2016. aug. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!