Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Én 26 éves vagyok, ő 29. Mindketten a szüleinkkel élünk. Én szorgalmaznám az összeköltözést már, mert egyrészt szeretjük egymást (elvileg), másrészt egyikünk sem tini. Igényelném is, vágyom rá, hogy hozzá mehessek haza, vagy hogy én várhassam ebéddel, vacsorával... Vágyom a közös életre. De azt nem tudom már, hogy ő mit szeretne. Számtalan veszekedésünk volt már emiatt. Ő csak saját házba akar költözni. Albérletről hallani sem akar. Saját házra pedig esélyünk sincs. Egyrészt aligtudunk spórolni az önerőre, másrészt a bankok szóba sem állnak velünk, egyrészt a fizetéseink miatt, mivel nem túl magasak és elég szigorú feltételek vannak. Így mindketten maradunk a szüleinkkel, én minden nap ingázom: otthon-munkahely-Ő.

Teljesen elkeseredett vagyok, nem tudom hogyan csináljam, hogy mozduljunk valamerre, hogy tudjunk haladni előre, és az a baj, hogy azt látom, nincs megoldás a problémánkra.


2016. júl. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 23L vagyok, párom 26F.

Másfél éve együtt lakunk egy albérletben. Szeretnénk saját házat de tudjuj hogy albérlet mellett nehézkes és jelenleg fogalmam sincs hogy így hogyan lesz.

De! Fontosnak tartottuk azt hogy együtt éljünk ha már dolgozunk és jóideje együtt is járunk már, mert így jobb mint a szülők nyakán meg ingázni egy másik családhoz.

2016. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" szeretjük egymást (elvileg)," * te szereted őt, ő meg csak "elvileg" szeret téged.


Akárhogy kalkulálom, ő sohasem akar veled élni.

2016. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak szimplán gyerek a párod és nem mer kilépni a mamahotelből, ezért könnyebb kifogásokat gyártani..

Mert ha veled akarna lenni akkor menne simán az albérletbe is.

2016. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lenne lehetőségetek önkormányzati lakásra?

Ott is van bérleti díj,de az albérlethez képest sokkal minimálisabb.

Ez majdnem olyan mintha a tied lenne,amíg fizeted a lakbért senki nem tesz ki.

Ha valami meghibásodik a lakásban,nagyon sok mindent az ingatlangazdálkodó intéz,neked nem kerűl pénzbe.

Nincs közös költség sem,mert benne van a lakbérben.

Eltudod cserélni vagy akár meg is vásárolhatod részletre.


Mi is ilyen lakásban élünk,Miskolcon.



Albérlet

2016. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen megoldás se rossz, amit az utolsó írt, az egyik lány ismerősöm is önkormányzati lakásban élt annak idején.
2016. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pffff... párod tipikus "álmodik a nyomor" tipus.

Hallod kérdező: és mégis mi a tökből akar saját házat venni? D

2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyunk vissza az idobe 20-30 évet teljesen normális dolog volt hogy saját ház tulajdonlása elott valamelyik fél szuleinél éltek eggyutt egy két évet (nem dolt ossze a világ) kicsit jobban megismerték a szuloket megtanultak alkalöazkodni és a háztartás vezetésébe házkoruli teendokbe is belerázodtak. Nem ugrottak egybol fejest az életbe eggyutt és ez nem feltétlen gond

Ha meg Valamelyik fél nem birt alkalmazkodni a másik szuleihez vagy nem is akart az késobb egy hosszabb tavon ugyis vitákat generál. Mármint apos anyos utálat

2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!