Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andus1795 kérdése:

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt együtt(tavkalcsolatban,hetvegente talalkozunk). Ugy volt hogy oda koltozok de kozbe jott valami es nem tudtam menni. Amikor.kozoltem ezt vele, onanntol napokig nem irt vissza, majd 1 honapig tartott ez, hogy hivogattam nem veszi fel, nem ir vissza(pedig ezelott egesznapokat vegig szoktuk beszelni) Irtam mindenfele szerelmes uzenetet, de azokra se reagalt.. Nem birtam tovabb igy es elmentem hozza(o Szombathelyen en Cegleden lakok) de mikor ott voltam, abban a ket napban is csak gepezett..szinte hozzam se szolt. Majd meglatta facebook beszelgetesembe h masnapra talalkozot beszeltunk meg barataimmal(lany, fiuk) Erre kerdi hogy holnap megyek veluk? Mondom igen. Elso szava: "Mekkora r*.. vagyok" Ok..aztan masnap el is jottem tole es talalkoztam barataimmal. Viszont a lany beteg lett igy csak ket fiu jott el. Mikor hazaertem felhivott a pasim hogy megkerdezze: talalkoztam veluk? Mondom nem..vagy 5szor megkerdezte de letagadtam(mert feltem bevallani mert mikor rakerdezett is rogton ler*...ozott pedig semmi rosszat nem csinaltam) es vegul bevallottam.. ezutam jol elkuldott hogy mekkora hazug r*.i vagyok majd megint nem beszelt velem hetekig. Pedig nem is hazudtam mer amikor nala voltam es rakerdezett elmondtam h holnap talalkozunk velunk de mit kaotam?h r*bi vagykk..ezektuam h merjem bevallani?mert caka azt veszi eszre h hazudtam de azt nem hogy elotte hetekig még csak azt se kerdezte hogy vagyok mi van velem..(de mar erre fogta hogy ezert nem akar mert hazudtam es ket fiuval moziztam. De legjobb bnom is jott volna csak beteg lett igy mikor ott voltam gondoltam ra h hazajovok de annyira megbantott a baratom h eddig leszart(csoda h eddig kibirtam h nem ir vissza) hogy maradtam veluk.beultunk moziba de alig azoltam hozzajuk vmit csak a baratomrol kerdeztem pket h h viselkedhet igy velem..Azoval még hetekig ezt kellett hallgatmom de en meg mondtam neki h ha egy szovak is mondta vna h ne menjek maradjak bele, vele maradtam volna. Igaza van abban hogy ne mozizzam a bnoje mas fiukkal de tenyleg ugyvolt h bn ia jon.es mikor ott voltam vegig csak az jart a fejemben h hogy engedjetett el e ah nem is erdekli mi lesz velunk mer en azert mentem el h megbeszeljunk mindemt es rendbe regyuk de caak ennyit mondott: leszarom. Ezekutan ha eddig leszart ezt is szarja le h egyszer(mert nem szoktam eljarni sehova)elmentem. Ha eddig nem erdekeltem ez miert erdekli..Meg ok csak baratok boltak nem csaltam meg.. E sazzal jon hogy mahd vissza adja nekem h o is elmegy lanyokkalozoba...Csak en nem adnek ra okot h ugy erezze magat h nem szeretem es egy nalig se birnam ki nelkule.. ha rendesen foglalkozna velem eszembe se jutott vna h masokkal maradjak ott..
2016. aug. 24. 13:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(O 18, en 20 eves)
2016. aug. 24. 13:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert jo ilyen megalazo kapcsolatban lenned? A pasas konkretan szarba se vesz, tiszteletet meg a kapcsolat kozepen mar nem fogsz a semmibol teremteni.
2016. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

attól, mert 20 éves, még simán rakhattad volna a "Tini párkapcsolatok" kategóriába...mert elég gyerekes és ostoba...


23F

2016. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Blade Bone ***** válasza:
Kis rinyapina a barátod... Hetekig nem ír, semmi, hát ennyi idő alatt én le is zártam volna magamban az egész kapcsolatot. Egyáltalán mi a f..sz baja volt neki azidőben?
2016. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
O még csak 18, jo en se vagyok sokkal tobb(20) de azert banhatna ugy velem mintha a baratnoje lennek. De ezekutan nekem lett buntudatom hogy masokkal votlam. De en csak vele akartam lenni, mindent meg is tettem mert még en mebtem utana de akkor se tartott vissza. Aztan meg ha masokkal vagyok elhord mindennek.majd ezert meg is szorongat...es szinte mindennap leidiotaz vagy r*b*zik..igy nem beszelhet velem meg szorithat meg de szeretem es buzok benne hogy megvaltozik..de ha o hibazik vmiben mindig ezt a "mozis"dolgomat hozza fel h "en is hazudtam"es hogy "en is beszeltem massal"....De en ezt megbamtam , bocsanatot is kertem de megis mindig ezt kell hallgatnom. Ha pedig o csinal valamit, akkor nem szolhatok semmit es felejtem el mer ez mar "hiszti" neki ha szova teszem mi zavar..
2016. aug. 24. 13:36
 6/14 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem miert nem regalt semmire es ezt mondta:"mert mar annyira bele eltem magam h osszektozunk es hianyzok neki" es tenyleg miota egyutt vagyunk rajta szinte jobban latszott h egyutt akar velem lenni DE..Ha rebyleg hianyoznek neki akkor nem birna ki hetekig nelkulem.ez nem megoldas h nem beszel velem (mindvegig itthon vartam a gep elott h vissza irjon es elismentem jozza re kar volt mert ugye ott is csak gepezett majd szerinte megcsaltam mert moziztam ket fiuval..
2016. aug. 24. 13:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Most mondhatnek ilyeneket hogy Ki is akartam kapcsolodnk hogy ne csak az jarjon a fejembe hogy ekkora ... velem. De csak siman nem kellett volna le...nia engem. Ezekutna meg nemhigy szamonkernie nem kene hanem utalnia ezert..ki birna ki hetekig varni a pasija valaszara? :'( igazabol ugy volt nalunk, hogy en se veszeltem fiukkal o se lanyokkal. Kerdi ha o ezt tette volna velem en se beszelnek vele DE en nem szarnam le ahogy o tette igy nem adnek ra okot h masokkal legyen... es mikor megtudtam h egeszvegig mikozben irt gepen jatszott. Mer to kocka..akkor legyen a gepevel egyutt! Pedig azt hittem megtud valtozni es leszokni a jatekokrol ha van kiert..
2016. aug. 24. 13:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazabol amiota egyutt vagyunk en 1et hibaztam..Mikor osszevesztunk vmi aprosagon o elhordott mindennek en meg csendben elviseltem ahogy beszel velem meg szorongatott es ink rairtam egy fiu ismerosmre. De csak par azot valtottunk es mikor meglatta na akkor is kaptam erte szep szavakat ..hiaba mondtam h csak azert irtam ra mert nem akartam vele veszekendi es igy akartam neki vissza adni ahogy banik velem ..nem is tudom azt remeltem igy rajon h milyen konnyen elveszithet. Es valoban fura lehet ezt hallani h azert irtam fiuval h kiadjam magambol amit erzek..h inkabb vele beszeltem minthogy a baratomnak olyat mondhak amit megbannek. Ahogy o teszi. Akkor lehet hibat kovettem el de tenyleg ha nem beszelne ugy velem mint a kutyaval eszembe se jutott volna masra irni.. De ugy gondolom ezert mar megszenvedtem mikor leszart olyan sokaig meg ahogy banik velem. De ezekutan o amit tesz mindent erre a beszelgetesre fiuval es a mozira fogja h o is megteheti..de megbantam. Csak az a vaj higy engem lat hibasnak..nem magat mert inkabb jatszik ahelyett h a bnojevel torodjon
2016. aug. 24. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo, de. Beszelhet igy veled. Mert olyan hulye es naiv vagy hogy ezutan is hagyod hogy egy kis tini takonypoc a kapcajanak hasznaljon. Semmi nem fog megvaltozni, nem fog a szarbol egyszer magikusan a szerelmenek tekinteni.
2016. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, velem van a baj h meg hogy suerethetem ezekutan is es csak csendben elturom. Csak mindig azt hallom tole h en vagyok a hibas es hittem neki..Azota idekoltozott. 2honapja itt lakik. De tobbannyal is beszelt es persze h ram fogja mert en is megtettem. De megbanta es azota egy fiuval se beszeltem miota idekoltozott. Mert ugy jott ide h kezdjuk tiszta lappal. Megis o azota beszelget lanyokkal. Es miota itt van egyszer se jott el velem ol setalni se . Egesznap csak gepezik."ha ennyire akarok menni menjek egyedul" pedig sztem az a norm ha a pasi elmegy bnojevel setalni..De csak igergeti h:"ha jatszok most, utana mehetunk...de persze ram sosincs ideje csak a gep..
2016. aug. 24. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!