Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Kinek van igaza? Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint fél éve vagyunk együtt, sajnos egy ideje távkapcsolatban élünk (most nem ez a lényeg, szóval erre kérlek ne koncentráljatok). A minap fura volt nekem, hogy nem jött fel netre, de aztán később kiderült, hogy volt neki egy kisebb balesete (szerencsére semmi komoly, nem került kórházba). Azonban én már két nappal ezelőtt megígértem az egyik rokonomnak, hogy segítek neki valamiben, így muszáj volt átmennem hozzá, miközben a páromnak is szüksége lett volna rám. :( Tudom, hogy hibát követtem el, és annyira fáj ez az egész :( Ráadásul aztán összevesztem a párommal is, mert őszerinte ebből az derült ki, hogy nem is annyira fontos nekem, holott de. Eddig mindig mindenben mellette álltam, támogattam őt a döntéseiben, a nehéz pillanataiban is mellette voltam. Most az egyszer pedig, amikor hibát követek el, a szememre veti az összes rossz tulajdonságomat. :(


Mindketten 20 évesek vagyunk.


2016. ápr. 24. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
és mit tehettél volna, most nem távol van? amúgy szerintem eltúlozza azért.
2016. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra lett volna szüksége, hogy hallja a hangomat, mert attól mindig megnyugszik :(
2016. ápr. 24. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha ezen ennyire besértődik, hogy nem áll veled szóba,akkor annyit is jelentesz számára!
2016. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért nem hívott fel? Nem teljesen értem.


De amúgy egy baleset kicsit beborítja a lelket. Gondolom ez is benne van, hogy ennyire túlreagálja.

2016. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el hibát, neki kellett volna felhívnia hogy valami történt, nem abból észrevenned, hogy nincs fenn a neten. Fordítva ültök a lovon... Ha mindig mellette voltál és kórházba sem került, rossz természete van, hogy felhánytorgat mindent. Nem tudtok normálisan kommunikálni sem.
2016. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igazából a párom nagyon sértődős típus, szinte mindent képes magára venni, de ugyanakkor nekem is vannak hibáim, amiken próbálok változtatni :( Én vagyok a lány egyébként :(
2016. ápr. 25. 09:48
 7/12 anonim ***** válasza:
A párod erőszakos, elnyomó típus, te meg áldozat. Egyáltalán nincs igaza, sőt, szerintem nevetséges az egész hisztije, de te sem vagy normális hogy magadat hibáztatod. Legyen már önbecsülésed.
2016. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen típus vagyok, hogy mindenért magamat hibáztatom :( szerintem ez már így változni nem fog :(
2016. ápr. 25. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy kapcsolatban vagytok, még lehet más dolgod, mint őt pátyolgatni. Segíteni nem nagyon tudsz messziről úgy sem. Ez meg, hogy hallja a hangod, és attól megnyugszik, oké, értem én, de azért nem csecsemő a párod, hogy ne tudjon várni egy-két órát, amíg elvégzed a dolgod. Végül is nem élet-halál közt lebeg.


Ne hagyd, hogy fát hasogasson a hátadon!


Valamilyen szinten megértem őt is, nyilván magányos így távol tőled, és a baleset is rátett egy lapáttal, de megsértődni ezen azért enyhén szólva is túlzás. Gáz.

2016. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most már azon a szinten tartunk, hogy fontolgatja, hogy szakít velem emiatt, mert hogy összetörtem a szívét ezzel a tettemmel, és, hogy megint visszakerült miattam a mélypontra. :( én viszont nem akarok vele szakítani, mert nagyon nagyon szeretem őt, tényleg úgy érzem, hogy megtaláltam benne életem párját, és nem bírnám ki, ha elhagyna. :((
2016. ápr. 25. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!