Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Olyan helyzet áll fenn hogy a csaj ismeri a pasija előző barátnőjét és a kapcsolatukról is sokat tud. Ott a pasi papucs volt bár ezt tagadja a pasi. Amikor veszekedés van és a pasi csúnyát mond vagy felemeli a hangját a csaj egyből elkezdi hogy bezzeg az előző kapcsolatodban meg se mertél mukkanni, csak velem nagy a szád stb stb. Szrintetek? Jogos felemlegetni ezt? vagy a csaj jogosan akad ki ha az előző kapcsolatban valóban nem viselkedett így a pasi és meghúzta magát?
2016. ápr. 27. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

A múlt a múlt, a jelen pedig most van. Én régen ittam, cigiztem és néha füveztem. Metálra riszáltam a hátsóm, mini bőrszoknyát hordtam és Ossian meg Kalapács pólót viseltem. - ezek alapján igazi álomlány voltam.

Mára már van rendes munkám, csinos, diszkrét ruhákat hordok, nem festem a hajam, csak ünnepekkor iszok és max nagy melegben hideg sört. A fűt, cigit elhagytam. És a múltam már magam mögött hagytam. Az ember változik és a jelen számít mindig! Most ilyen vagy, szóval én pasi helyében visszaszólnék, hogy ok szivi, ha ennyire szorgalmazod azt, hogy olyan legyek mint rég, akkor nyílván az is nagyon feküdni fog neked ha visszamegyek az exhez, mert ez így dukál.


Le kell zárni a múltat. Nem jogos a múlt miatti rinya.

2016. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy kinek van igaza. A helyzet az, hogy egy dühös nő megkeseríti az életed, akár igazad van, akár nem. Nem jogos, véleményem szerint.

26/F

2016. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csajnak semmi köze a férfi előző kapcsolatához. Nevetséges amit a csaj művel.
2016. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem iszonyat bunkó ez a nőszemély, baromi undorító, aljas dolog ilyeneket hozzávágni valakihez.


Nem lennék egy ilyennel, ha férfi lennék, menjen csináljon papucsot abból, aki hagyja. A srác legalább tanult a múltbéli hibáiból, a helyében már ezt a hibát is kitettem volna az életemből.

2016. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:
Szerintem is ostoba érv, de ez mi: "Amikor veszekedés van " - ha ez egy rendszeres program, akkor nem igazán jó ez a kapcsolat, nem?
2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább örülne kellene a csajnak h nem papucs a pasija. Nem jogos
2016. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ritkaság, hogy egy-egy helyzetben kizárólag az egyik félnek van igaza. Kicsit másképp fogalmazva, senkinek sincs mindig teljesen igaza.

Jelen helyzetben ott kezdődnek a problémák, hogy rendszeresek a veszekedések, ez is mindig két emberen múlik. Aztán ha már veszekedés van, akkor is lehet kulturáltan, kiabálás és trágárkodás nélkül. Ha ezt nem tudjátok megcsinálni, akkor kár vesztegetni rá a szót, jobb, ha szétmentek.

Ellenkező esetben pedig meg kellene beszélni, hogy nem kell átesni a ló egyik oldaláról a másikra, a papucsságból az effajta agresszivitásba. Van középút. Lehet, hogy most próbál kompenzálni a pasi, pedig nagyon nem kellene.

Szóval ilyen értelemben szerintem abszolút jogos "felemlegetni" az előző kapcsolatot. Úgy viszont nem, ha a csaj "elvárja", hogy a pasi most is papucs legyen.

Tanulni kell a hibákból, változtatni a viselkedésén, de ne az új partneren csattanjon az ostor.

2016. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!