Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz ezt megértenie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ezt megértenie?

Figyelt kérdés

A vőlegényem már régóta dolgozik, én is ezt tettem egy évvel ezelőttig, ugyanis akkor visszaültem az iskolapadba, hogy befejezzem, amit szeretnék az egyetemen. Nem lenne sok már hátra, de úgy érzem, ő ezt egyre kevésbé tolerálja. Mivel anno abbahagyta a tanulmányait, és nem is nagyon tervezi folytatni, nyilván nem tartja sokra az én erőlködésemet. Sőt, a piacképes diplomámat sem értékelné szerintem. Még az elején támogatott, de mostanában inkább azt érzékelteti, hogy tőle veszem el az időt, hogy együtt lehessünk. Amúgy emiatt valóban nagyon keveset találkozunk, de tudjuk, hogy ez úgysem nem tart örökké.

Már ezerszer kértem, legyen türelmes, mivel nekem ez nagyon fontos, de gyakran kell néznem a durcás képét emiatt.

Mit tegyek szerintetek?

Köszi.


2016. aug. 24. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet tanácsot adni, mivel nincs rá jó tanács... ha neked fontos, akkor folytasd. Ne hagyd hogy hátráltassanak a célodban. Az meg hogy durcás, az ő dolga. Időnként esetleg megkínálhatod sokkolóval, hogy jobb kedve legyen... :D


30/F

2016. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Okés.:)

De komolyra fordítva tényleg nagyon zavaró a hozzáállása, mivel neki semmilyen hobbija nincs, sokszor unatkozik, mindig azt várja, hogy én mikor érek már rá...

2016. aug. 24. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a párod veled akarna lenni.De te a könyvek felett görnyedsz.Szerinted mit reagáljon?Ő élni akar a párjával és nem egy diáklánnyal.Én vártam rá ő tanult.Ha kellett ha nem.Én is voltam ilyen helyzetben.Két év alatt annyi is lett neki.
2016. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én amúgy azt is megvárnám, hogy elvégezzen egy egyetemet/főiskolát. Ennyi.
2016. aug. 24. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne válassz olyan pasit magad mellé , aki ilyesmiben nem támogat. Ha nem tud várni, akkor nem szeret igazán. Ha neki nem is fontos a tanulás, attól még neked fontos, és támogatnia kellene. Egyáltalán nem úgy néz ki, hogy egymáshoz valók vagytok.
2016. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvárnám, tenném, csinálnám stb.Kit érdekel mi lett volna ha... kit érdekel a feltételes mód.Ami van azt kell megoldani.Ha anyámnak f.rka lett volna ő lett volna az apám.Ez kb ilyen.A mi lenne ha senkit nem érdekel.Ami van azon tudsz javítani máson nem.
2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Amíg te tanulsz addig ő melózik ezertel.Mit vársz?Ő elfárad te meg egész nap ülsz a hátsódon és hallgatsz vagy beszélsz és még időtök sincs egymásra.De te rinyálsz hogy nincs hobbija.Azért nincs mert akkor még annyi ideje se lenne rád.
2016. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló,


Szerintem teljesen természetes, hogy egy embernek van hobbija, kikapcsolódási lehetősége, baráti társasága stb.

Én nem az a típus vagyok, aki mindig a pasija nyakán lóg. Hagyni kell a másikat a kis dolgaiban, ettől még nem dől össze a világ...

2016. aug. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!