Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve megcsaltam mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve megcsaltam mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Tavaly nyáron tartottunk 2 hét szünetet, én akkor részegen lefeküdtem mással. Nem mondtam el neki. Ő most el akar jegyezni. Mit csináljak? Mondjam el vagy tartsam titokban örökre? A tavalyi szünet azért volt mert rengeteget veszekedtünk stb. de azóta szinte soha, mindenben megértjük egymást. Nagyon bűntudatom van. Nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot most. :'(

2016. aug. 25. 07:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
szünetet tartottatok. lehet, hogy neki is volt akkor valakije. arról az időszakról, amíg nem vagytok/voltatok együtt nincs senkinek se elszámolási kötelezettsége :-)
2016. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha azóta minden rendben, és bánod annyira, hogy soha ilyen ne forduljon elő, akkor most már kár lenne előjönni a történettel, mert akkor elveszíted örökre.
2016. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Az 1-nek igaza van. Ne mond el semmi értelem a múlton össze veszni és esetleg ez miatt szakítani
2016. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

ha annyira nyomja a lelked, mond el neki...


23F

2016. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát rengeteget stresszelek rajta. De szerintem is jobb lesz ha nem mondom el. Nagyon megbántam ami történt. Soha többé nem tennék ilyet és félek így elveszíteném.. :(
2016. aug. 25. 08:54
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el neki, szemet dolog lenne eltitkolni. Te sem orulnel neki ha o titkolna ezt el, ezzel jo hulyenek nezne.
2016. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Szünetet tartottatok. Nem is igazán számít megcsalásnak. Kár lenne elrontani most mindent. A te lelkiismereted könnyebb lesz de megéri? Lehet hogy szenvedni fog miatta. Én inkább nem akarnám tudni ha most már minden rendben.
2016. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
40%
kiadsam333-mal egyetértek, újfent. Nem fogod kibírni úgysem, a bűntudatod idővel megmérgezné a házasságotokat.
2016. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen, Popper Péter is azt mondta, hogy nem szabad elmondani, mert ez olyan, mintha vele akarnád elvitetni a te terhedet, mert te nem bírod elviselni a súlyát. Ő miért szenvedjen emiatt?
2016. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Minden nőnek van ilyen ügye, szal nem probléma.
2016. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!