Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy olyan srácnak, akivel igaz nem vagytok együtt, de más lányokkal fekszik le? "de lelkiismeret furdalása van utána ", majd ismételten annak a lánynak írogat hogy milyen jó volt vele és már beszélik is a folytatást.

Figyelt kérdés
De nekem írogat hogy mennyire szeret és hogy velem szeretne lenni. Rengetegszer kaptam már rajta ilyenen.
2016. aug. 25. 07:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy 2 évig mialatt együtt voltunk számtalan társ illetve szexpartner keresőn fent volt. Mindig megíérte hogy soha többet,de mindig rajta kaptam. Most meg szó szerint volt leírva a szexuális együttlét a lánnyal. Jelzem nem a "megszokott"helyre téve történt a dolog és az ISTENI jelző volt rá a válasz.
2016. aug. 25. 08:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"2 évig mialatt együtt voltunk számtalan társ illetve szexpartner keresőn fent volt"

te is tudod, hogy buta vagy...

elvakít a szerelem? vagy mi az ami miatt vele maradtál? szeretsz szenvedni???

a helyedben rég elküldtem volna melegebb éghajlatra!!!!


23F

2016. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem a kérdést...

Tehát van egy pasi, aki olyan, mint egy utolsó, repedtsarkú hímku.rva, és téged is a farkára akar tűzni, ezért régóta fűzi az agyadat.

Meg közben más lányokat dugogat, kiélve minden fantáziáját, és tuti ami biztos, kb. minden ingyenes szexpartnerkeresőn fent van.


Azt az egyet nem értem már az elején, hogy te tulajdonképpen mit akarsz egy ilyen alaktól? Nem voltál még se.ggberakva, és ki akarod te is próbálni, vagy tudni akarod, milyen ha trippered van?

Mert ezen kívül másra ne számíts, nem jelentesz neki te se többet, mint egy olyan pi.nát, amiben még nem ürített, de szeretne. Ennek érdekében szemrebbenés nélkül hazudik az arcodba.


Normális önbecsüléssel rendelkező nő az ilyen hímkur.vákat röhögve elküldni az anyjába, és letiltja mindenhol, ha az utcán összefutnak, még az se biztos, hogy köszön neki.


Egyébként mit kéne neki megbocsájtani, hisz nem a pasid, nem csalt meg, nem vagytok együtt, konkrétan az ég világon semmi közöd nincs hozzá, hogy kinek hova és hányszor dugja be, azt csinál, amit nem szégyell. Márpedig szégyenérzete nem igazán van.

2016. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

3. vagyok, javítok.


Mivel látja rajtad, hogy te szerelmes vagy, és amúgy egy igazi önbecsülés nélküli lábtörlő, így lehetnél te a vésztartalék pi.na. Ha épp nem jön össze alkalmi szexpartner, akkor füttyent egyet neked, és majd te lefejed a felesleges apatejet.


Másra nem voltál jó neki, de szexre még használna.


Ha annyi önbecsülésed nincs, mint planktonnak, akkor mindenképp bocsájts meg neki, hagyd, hogy tovább alázzon, miközben minden létező nővel megcsal, akit csak megfarkalhat.

2016. aug. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van! Most telt be a pohár! Még azt megbocsájtottam hogy írogatott más lányoknak,de állítólag nem ment sehova,de azt hogy megtette és részletesen el is olvastam az együttlétet "belenéztem a telójába", hát ez kiverte a biztosítékot.Ja és ha össze futnak,akkor meg is fogják ismételni ez volt az üzibe.
2016. aug. 25. 08:11
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem,hogy egyáltalán hogy jut eszedbe megbocsájtani neki?Hogy lehet ilyen kevés önbecsüléssel élni?Én meg olyan szinten válogatós vagyok,hogy 1 éve nem találok olyan pasit,aki igazán megdobbantaná a szívem.De inkább vagyok egyedül,mint egy olyan kapcsolatban,ami nem az igazi.Te pedig képes lennél egy ilyen hulladék után kajtatni?Szedd már össze magad...
2016. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6/6-os Teljesen igazad van. :)
2016. aug. 25. 08:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Helyesbítek 6/7-es.
2016. aug. 25. 08:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vele együtt, akkor nem is vétett ellened: azzal és annyit dug, akivel és amennyit csak akar.


Node akkor mit kellene megbocsátanod?


A másik meg hogy tulajdonképp hogyan tudsz te az ő kalandjairól?

2016. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudod ki foglalkozna ekkora f_szfejjel?? :D A HALÁL! :D

Ne legyél már hülye! Százszor kulonbet kaphatsz.

Becsüld már magad!

En ezek utan tiltanám, az utcan meg elforditanam a fejem ha meglatnam. :D

2016. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!