Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan akivel hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akivel hosszabb ideig együtt voltál és megutáltad, sőt szégyellted magad hogy vele voltál?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos csak évek alatt ismertem ki teljesen. Megutáltam, kiszetettem belőle, és szégyelltem is. Aztán elhagytam.
2016. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen volt,atvert,hazudott,majd zsarolt fenyegett ,elhordott mindennek es a tetlegesseg sem volt neki problema . Persze ezek felszinre kerulesehez hosszu evekre volt szukseg . Ma mar magamat tartom a vilag egyik legszerencsesebb emberenek,hogy ha nehezen is de sikerult levakarnom magamrol azt a piocat :) .
2016. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A srac egyaltalan nem volt az en "szinvonalam", es evekig mindenben en igazodtam, alacsonyodtam hozza (meg a proli, neveletlen csaladjahoz). Legkozelebbi baratnomon meg a szuleimen kivul szerencsere senki nem tudja hogy egyutt voltunk valaha is.
2016. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem is szégyelltem, de megutáltam és megbántam hogy vele voltam, illetve hogy nem léptem le korábban. Van egy mondás erre:


"A legnagyobb hibát azzal követed el, ha egyes embereket tovább hagysz meg az életében, mint ahogyan azt ők megérdemlik."


Ez rettentően igaz, ennek hatását most is érzem, és mindig érezni fogom...

2016. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt. 6 éves kapcsolat, a menyasszonya voltam, együtt éltünk. Kiderültek a dolgai, így elhagytam. Nem tudtam volna nyugodtan aludni mellette, és a rokonok, ismerősök előtt továbbra is vállalni. Szégyenfolt az életemben.
2016. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt. Szegyellni nem szegyelltem ugyan, de a kapcsolat vegere annyira megundorodtam tole, h kirazott a hideg akkor is, ha csak a kozelembe jott.
2016. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy valakihez vonzódtam, aztán valamiért megundorodtam tőle.
2016. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt! A menyasszonyom. 6 éves kapcsolat, esküvő előtt egy hónappal lelépett. Nagyon megbántam azt a 6 évet.
2016. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utólag konkrétan undorodom magamtól, hogy pont én hogy lehettem olyan hülye, hogy két évet lehúztam egy pasi mellett, aki sohasem szeretett, más lányokról beszélt folyton, képtelenség volt vele bármit megbeszélnmi, rendszeresen fenyegetőzött szakítással, listákba szedte a hibáimat, stb.
2016. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!