Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy olyan srácnak, akivel igaz nem vagytok együtt, de más lányokkal fekszik le? "de lelkiismeret furdalása van utána ", majd ismételten annak a lánynak írogat hogy milyen jó volt vele és már beszélik is a folytatást.

Figyelt kérdés
De nekem írogat hogy mennyire szeret és hogy velem szeretne lenni. Rengetegszer kaptam már rajta ilyenen.
2016. aug. 25. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
A jellem ábrázolástól eltekintve -gyakorlatilag semmi közötök sincs egymáshoz, - úgyhogy szinte mindegy, hogy kivel mit csinál az ürge másokkal. Nem?
2016. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

NEM !!

Ha nekem van valamim, más pasira nem is nézek férfiként...

Pfff.. Mik vannak a mai világban!? :D

2016. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Irogatott sokáig egy fiú, ismertem is, de tudtam hogy nőcsábász, bizonygatta hogy nem, ő egy angyal, belém szerelmes. Megláttam 2x is más lánnyal csókolózni buliba. Hál' Isten, hogy nem mondtam igent arra a kérdésre hogy járjak vele, nem nézem el ha valaki nekem csapja a szelet, randizgatunk és közben más szájában van, undorító. Aki ilyen az nem változik meg soha.
2016. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon igazatok van! Tényleg semmi önbecsülésem nem volt. De ennek vége és Köszönöm a hozzászólásokat. Erőt merítettem belőlük és nem keveset.
2016. aug. 26. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!