Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a fontosabb: én vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb: én vagy a párom?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt egy fiúval, sokat vagyunk együtt, de mikor épp nem, akkor én a hobbimat más fiúkkal űzöm. Ez azért van, mert a közelben egy lányt sem érdekli ez a hobbi-tevékenység, egyedül viszont már unalmas. Engem boldoggá tesz, hogy másokkal lóghatok és együtt csinálhatjuk azt, amit szeretek (semmi intim dolog :D ). Szóval csupán haveri szint van más fiúkkal köztünk. A párom azt mondta, nem bánja, ha velük lógok, menjek nyugodtan - ismeri is őket egyébként. Én mégis azt látom, hogy rosszul esik neki...főleg mikor látja, mennyire jó kedvem lett attól, hogy velük lógtam. Eszembe jutott, hogy inkább nem találkozom más fiúkkal, de akkor nem lenne teljes az életem, ráadásul lánybarátom csak 1 van, ő meg ritkán ér rá velem lenni, pedig igényem lenne a társasági életre. Mégis mit tegyek, hogy a párom és én is boldogok legyünk? Hogy barátkoztassam meg a ténnyel, hogy ezek a fiúk az életem részei? Teljesen megértem egyébként, mert én utálnám, ha más lányokkal találkozgatna - szerencsére nem szokott.

22/L


2016. aug. 25. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ő is ugyanezt a hobbit űzné? :)
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugyanezt űzi! És olyankor mindig együtt csináljuk, de mikor nincs velem napokig, vagy 1 hétig, én olyankor is szeretném csinálni, már csak unaloműzés céljából is.
2016. aug. 25. 12:10
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem az semmiképp se megoldás, hogy felhagysz egy tevékenységgel, amiből örömöd származik, csak hogy megnyugtasd. Sőt, szerintem az a legrosszabb döntés lenne. Beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy te csak őt szereted, és sose tudnád megcsalni. Ez igazából nem a te gondod, hanem a párodé. Benne kéne rendet tenni, nem benned.
2016. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aggódik, csak próbálja nem mutatni. Aggódhat is - ki tudja, ha valamelyikük "hirtelen" már több lesz mint barát?
2016. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ismeri a barátaid, sőt ők is összehaverkodnak, akkor szerintem sok gond nem lesz belőle.

Ha nagyon akarja, egyszerűen rákérdez náluk, hogy ha ő nincs ott, te mit szoktál művelni. :D Ha semmi gázosat, akkor miért lenne féltékeny?


Nem titok, viszed őt is, mindenki tudja, hogy együtt vagytok, ismerik egymást, stb. Nincs miért féltékenynek lenni.

2016. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

#4

Emiatt szerintem nem kell aggódnia senkinek. Ez csak azt jelentené, hogy már nem szereti a barátját, így felesleges is együtt lenniük. Ezért se értettem soha, hogy hogy lehet féltékenynek lenni.

2016. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6



Ez nagyon kicsi vigasz, főleg ha mondjuk 5-10 éve együtt vannak (nem a kérdezőék, hanem általánosságában)...

2016. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

A féltékenység a szeretet jele. Ne változtas semmit. Csak legyél mindig őszinte, és megbízható. De lehet, hogy pont azért féltékeny, mert ismeri őket.

Bármikor lehet egy olyan pillanat, amitől elgyengülsz, és már meg is történik, amiről csak fantáziáltál, de nem tennéd meg. Az a baj, hogy ezt ő is tudja.

De ha sokáig nem éri negatív inger, akkor megnyugszik. Ha meg pozitív is éri, akkor mégjobban, méggyorsabban nyugszik meg.

2016. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást, mikor találkoznak, el is szoktak dumálgatni. A párom bízik bennem, de mégis azt látom rajta, hogy rossz neki ez így. Talán többször kéne közösen találkozni a fiúkkal és a párommal is.
2016. aug. 25. 12:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Joe, majd ha szeretni fogsz valakit, megérted, most még magas neked, majd felnősz hozzá. Nem olyan könnyű ám éveket csak úgy eldobni!
2016. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!