Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és fiúk! Veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és fiúk! Veletek is előfordul, hogy mindent megetesztek a barátnőtökért vagy feleségetekért de viszonzásul nem kaptok igazából semmit?

Figyelt kérdés
Ezt hogy lehet bírni? Megéri valakiért bármit is tenni, ha nem hálás és ugyanolyan odaadó mint ti? Gondolkodtatok emiatt szakításon/váláson?

2016. aug. 25. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem éri meg.
2016. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem csak en vagyok a no es ő nem tett kb semmit ertem...akkor elturtem mert szerettem, de utolag visszagondolva sajnalom hogy igy kutyaba lementem neki.
2016. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak ilyen volt velem. Sehogy. Éven óta nincs senkim.
2016. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Wow, miért tennék meg mindent, ha nem kapok semmit? Ha látom, hogy egyoldalú a dolog, semmit sem teszek az illetőért.
2016. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, az én széles környezetemben a pasik olyan nőt választottak (helyettem is) akik szarba se vették őket, szóval szerintem a legtöbben szeretik ha egy nő bunkó velük.
2016. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én széles környezetemben egy srác sem választott bunkó csajt, maximum 1-2 menet erejéig.

+ itt is több az olyan kérdés, amikor a nő panaszkodik a bunkó pasi miatt.

2016. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
46%
Azt amúgy h kell elképzelni h az egyik fél mindent megtesz, a másik meg semmit? Nem kötözködni akarok, csak szimplán nem tudom elképzelni.
2016. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én ugyan ebben vagyok benne, csak nőként. Odaadó, kedves, figyelmes, elnéző vagyok, hogy neki jó legyen. És mindig azt mondja, hogy szeret, engem szeret a legjobban. Ehhez képest alig foglalkozik velem. Együtt élünk, de sajnos a munka miatt előfordul, hogy heti 2-3 napot nem tud itthon lenni. Volt már, hogy kiderült, hogy hazajöhetett volna, mégis ott maradt. Aztán azt vágta hozzám, hogy de hisz minden idejét velem tölti.

Mikor azt mondtam neki kedde, hogy szombaton szeretnék vele cukiba menni(hogy kicsit kikapcsolodjunk) azt mondta, hogy nem biztos, hogy neki van kedve, majd meglátjuk....

Vacsival várom haza, és az a válasz, hogy este már nem kellene hust ennünk (cukkinis csirkét csináltam este 8 kor, ő hazaért este 10-re és én vagyok a hibás)

Csak kérdezem, ha vki szereti a másikat, nem mindent megtesz azért, hogy örömet okozzon és hogy vele lehessen??

2016. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!