Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy állít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy állít valamit, majd később annak az ellenkezőjét állítja ugyanolyan teljes bizonyossággal?

Figyelt kérdés

Pl.: valamiről azt gondolja hogy helyes úgy cselekedni,aztán másnap már azt gondolja, hogy az helytelen,és én vagyok a hülye, mert úgy gondolom,ahogy ő tegnap.Vagy lelkesen beszélgetünk egy utazás tervezéséről, és két napra rá már nem akarja, mert butaságnak tartja.Ilyenekre gondolok. Szinte az ellentétek embere. Nem lehet rajta kiigazodni. Meg hogy most amit állít az komolyan gondolja vagy sem.

Depressziós?


2016. aug. 26. 09:09
1 2
 11/17 Titusztitusz ***** válasza:
Pedig vannak akik ilyen gyorsan átgondolnak dolgokat...(Pl.én magam is ilyen vagyok...)Éshát ÁLLANDÓAN nem lehet minden átgondolt dolog miatt bocsánatot kérni...Mert akkor sokszor mást se csinálna az ember,mint örökösen bocsánatért esedezne valamiért...
2016. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értelek,de így az ember egy idő utàn màr nem tudja akkor ki is a màsik valójàban...nem tudom megismerni.Mert mondd vagy mutat magàból vmit,de aztàn mégse azt gondolja pl.a gyerekvàllalàsról,vagy a kapcsolatunkról.S azt hiszem ezek mindegyike komoly téma. :)
2016. aug. 27. 21:51
 13/17 A kérdező kommentje:
Amúgy màr szakítottunk fél éve.Pont ez volt akkor is.2 héttel a szakítàs előtt is még szerelmet vallott.Utàna meg történt vmi a "fejében",és...annyi.Azt mondta nem tudnà leélni velem az életét.És azért a "szeretném ha hozzàmjönnél" és e között elég nagy a szakadék... :/ :P
2016. aug. 27. 21:56
 14/17 Titusztitusz ***** válasza:
Hát, kérdező...Ami eseteket leírtál az előbb,az már tényleg egy kicsit túlzás...Viszont az ilyen emberre inkább azt szokták mondani,hogy MEGBÍZHATATLAN...És az ilyen paliktol OKOS NŐ inkább igyekszik minnél távolabb kerülni...Mert az ilyesmi viselkedésböl nem sok jó szokott kisülni hosszútávon...
2016. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Vagy inkàbb kiszàmíthatatlan.De màr úgyis mindegy...
2016. aug. 27. 22:12
 16/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...A KISZÁMÍTHATATLAN az mást jelent...A "kiszámíthatatlan" az azt jelenti, hogy ELŐRE NEM LEHET BETÁJOLNI AZT,HOGY MIT FOG VÁLASZTANI,VAGY MONDANI az illető...Viszont aki TÚL GYAKRAN VÁLTOZTATGATJA AZ ÁLLÁSPONTJÁT,ráadásul LÉNYEGES DOLGOK KAPCSÁN, azt "megbízhatatlannak" szokás nevezni...Igaz,azokat is így szokták nevezni,akiknek nem lehet adni semmit sem a szavára,ígéreteire...
2016. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Oké,igazad van, kössz. Viszont ezeket a nagybetűket lehet hogy el kéne hagynod,nagyon zavaró... ;)
2016. aug. 28. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!