Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiunak mindent szabad, a lanynak semmit? Mit gondoltok errol? Hogy tudnam megertetni vele a sajat allaspontomat?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, eddig volt egy tobb eves kapcsolatom es egy egyejszakas. Nem vagyok ilyen beallitottsagu, azota se vagyom hasonlo kalandra. Parom tudta megismerkedesunk soran is ezt rolam , nehezen de azt mondta hogy elfogadja. Azota viszont minden veszekedes alkalmaval felhozza, lek*urvazott, mindezt ugy, hogy neki min 25 alkalmi partnere volt mar es nem is tagadja ezeket. Nagyon faj nekem ez , mert en sose hanytorgatom fel neki a multjat, huseges vagyok de mar kezdem elhinni neha hogy neki van igaza es magamban keresem a hibat.
2016. aug. 26. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen tetted,főjjön csak a saját levében!Egy ilyen vadparasztra egy percet elpazarolnod is kár volt.
2016. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Savlekotő ***** válasza:
Legalább te megúsztad hogy verjenek,mert ő vert volna előbb utóbb azért is mert épp ránéztél a postásra.
2021. ápr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!