Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni ezt a házasságot? Mit tennétek még a helyemben? 20/L (kicsit hosszú lett, de légyszi olvassátok el)

Figyelt kérdés
A párommal kb fél éve vagyunk házasok, anyósoméknál lakunk egyelőre, mert még nincs pénzünk külön költözni. A párom, mióta összeházasodtunk, egyre jobban távolodik elfelé tőlem, kezd elhidegülni. Az ágyban és az életben egyaránt. Úgy érzem, semmibe vesz. Sokszor, mikor valami baja van, vagy később ér haza, a szüleinek szól, nem nekem, és ha nem vagyok ott a szüleivel és felhívom, hogy miújság, akkor: "Ja, akkor anyuékkal nem beszéltél, nem hallottad?" Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy a szüleinek szól elsőnek és esze ágában sincs a feleségének is szólni, mert ugye a szülei fontosabbak mint én... Ez már nem először fordul elő. Mikor itthon van, akkor mindig fekszik a tv előtt, vagy alszik, nagy ritkán rá tudom venni, hogy foglalkozzon velem, vagy csináljunk valami közös programot, de a haverjaira mindig van ideje, hozzájuk sohasem fáradt. Ezekből is érzem, hogy elhanyagol, nem kicsit. Többet érdemelnék tőle. pedig tőlem mindent megkap, minden téren, úgyhogy nem lehet az az ok, hogy nem. Sokszor visszautasít az ágyban is, mert ő fáradt.Van amikor tényleg az, de akkor mibe fárad el, amikor egész nap a tv előtt fekszik, vagy mászkálgat a haverjaival?? Csak nekem fáradt. Nem nézek ki rosszul, akinek bemutat, mindenkitől azt hallom vissza:"Milyen szép feleséged van." úgyhogy ezzel a részével sincs gond. Sokszor sírhatnékom van az idegességtől, hogy ilyen és hogy milyen lesz még később. Már beszéltünk nemegyszer erről a témáról, de még nem látom a változást a mai napig sem. nagyon hiányzik az, ahogy régebben rám nézett és hogy akkor mennyit foglalkozott velem, és mostanában szinte semmit. Nem értem miért viselkedik így és hogy nem veszi észre saját magát.
2010. ápr. 20. 20:06
 1/9 StephanieXx ***** válasza:

Szia:)


Én komolyan mondom,hogy beszélj vele,még egyszer utoljára...és ha nem akar,vagy nem tesz semmit annak érdekében,hogy változzon,akkor válj el tőle.

20 éves vagy elötted áll az élet,és mit ne mondjak,elég korán jött ez az elhidegülés.

Merj váltani,ha rossz valami!

2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig jártatok házasság elött? Te is dolgozol vagy tanulsz? Te nem vagy soha fáradt? Tényleg fura,hogy fél éves házasokként itt tartotok.Persze,ha több éves a kapcsolat akkor érthető (valamennyire),hogy már nincs lángolás.A házasságlevél nem oldja meg ezt a problémát.Mi a hobbija? Találni kellene bármit,amivel ki tudod mozdítani otthonról.Vagy csinálj jó hangulatú vacsorákat.Ne tegyél neki szemprehányást mindenért és amit kapsz,azt ne vedd természetesnek,minden apróságért lelkesülj,ha azt látja örömet tudott okozni és tényleg szeret,akkor egyre több lesz ilyen.Annak is oka van,hogy miért van mindig a haverokkal.Lehet,hogy ott nyugi van...stb.
2010. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 1 évig jártunk a házasság előtt, az autók a hobbija, azon kívül semmi, ha főzök is neki, megeszi, de nem nagyon veszi semmibe. Ez csak természetes neki. Mikor kapok tőle valamit néha, akkor örülök neki.
2010. ápr. 20. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ez történik a legtöbb esetben aki fejest ugrik egy házasságba pár hónap vagy max 1 éves ismeretség után. Majd keress fel egy jó ügyvédet
2010. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok, napi 9-10 órát, egyszerre fekszünk és ébredünk fel. Én mégsem vagyok fáradt folyton.
2010. ápr. 20. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:

20 évesen összeházasodni amikor külön lakás sincs? mi 4 éve vagyunk együtt a párommal de még nem akarunk összeházasodni elősször éljünk együtt kb 2-3 évig( még nem élünk együtt most fogunk összeköltözni) lakva ismeri meg egymást igazán az ember! 4 év után mi a nap minden percét együtt szeretnénk tölteni talán most még jobban szeretjük egymást!

Ha nem változtat a viselkedésén válj el! Fiatal vagy előtted az élet!!

Mit dolgozol ennyi évesen?


23/L

2010. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.Vik ***** válasza:
megpróbálom megfogalmazni, hogy én mit tennék: először is felkelteném az érdeklődését azzal amim van...és amibe valaha egyszer beleszeretett...szóval egy szexi fűző, megvárom míg hazajön persze addig köntös:D...és amikor bevonul a szobába aludni akkor meglepem egy tánccal vagy éppen ami jön...és figyelem a reakciót....ha ez sem jön be akkor konkrétan rákérdezni hogy szeret-e még egyáltalán....ha nemet mond, akkor nemet mond- viszonylag időben derül ki, hogy nem egymásnak valók vagytok...és nagyon fontos: A SARKON TÚL MINDIG JÖN EGY JOBB!!!:D
2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvass vissza, van a témában pár jó cikk.

Amit pl. megpróbálhatsz, talán egy közös fürdés vagy csak fürdetés, ha fáradtan hazajön.


De mindenképpen tisztázni kéne, hogy mi van vele. Mit érez, mi baja van veled...

Menjetek el családi tanácsadásra az önkormányzathoz (ha nálatok is szerveznek ilyet).

2010. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, h ezt mondom, de nem volt kicsit korai a házasság?
2010. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!