Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vesz komolyan ez a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz komolyan ez a pasi? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Facebookra ő volt az, aki kiírta, hogy kapcsolatban van velem, össze-vissza járkálunk, amikről teszünk is fel képeket, viszont megnéztem a közös képeinket, amit ő tett fel, mintha csak ismerősökkel lenne, közelebb húzódik ugyan, de soha nem bújik oda, soha nem ölel át szorosan, maximum a derekamat fogja meg, sőt a legtöbb képen még azt sem. Se egy csókos, se egy szives smiley, sőt 1 olyan kép sincs, amin mondjuk megcsókolna. Nekem pl vannak fenn olyan képeim, ahol odabújok, megpuszilom, de arra is max 1 like-ot nyom. Nem irogat soha hozzászólást, hogy szeretlek, vagy bármit...
2016. aug. 26. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

????


Minek írogasson olyat? Változtatna valamin?


Én speciel 2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, be sincs állítva, hogy kapcsolatban vagyok, s egy db közös képünk van, amin az egész család ottvan. Ezelőtt 7 évig voltam együtt az exel, egy közös képen nem raktam fel, s énis max egy likeot nyomtam.

2016. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Elég erős kategória tévesztésben vagy. Ez itt a "Felnőtt párkapcsolatok". A 16 éves szintű facebook problémák nem ide tartoznak.
2016. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Komolyan képes vagy azon problémázni, hogy nem akar kirakatmajmot csinálni magából?


Ezek a facebookos egymásnak való ömlengések, pusziszkodós képek rettenetesen gázak ám 16 éves kor felett. Ráadásul kitette, hogy kapcsolatban, még azt sem mondhatod, hogy rejteget. Nekünk a férjemmel ez sincs kinn, sőt, közös képek is szinte csak olyanok vannak, amiken mások megjelöltek társaságban, puszilós-smárolós-bújós egyáltalán nincs, aztán mégis komolyan vesz. Furcsa, mi?


Ha már pasizol, javaslom, hogy nőj is fel hozzá.

2016. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azert tette ki, mert fel akar vagni velem. Dogos, nagymellu csaj vagyok es ez tetszik neki
2016. aug. 26. 17:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Istenem... Hány éves vagy? 15?
2016. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kifejezetten örülnék neki ez esetben, hogy mégsem _csak_ kirakatbabának használ, ha nem a szívecskékkel meg a lájkokkal akar felvágni, hanem az élő és lélegző személyeddel...
2016. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én pl nőnemű vagyok, de utálom a csókos facebook képeket. Nem oda való. A derékátfogós képekkel nincs bajom.


Nem értem a gondod. Csak azok a pasik írogatnak ilyen nyálas szärokat (90% csak ezért), akiknek a barátnője kisírta és nekik kényelmesebb beleegyezni, mint vitatkozni.

2016. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert férfi, van tartása és önbecsülése, illetve tisztában van azzal, hogy a magánéletet azért nevezik magánéletnek, mert nem tartozik másokra.
2016. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Soha nem volt magánélete, mindig csak játszott a csajokkal. A szívem mélyén pedig azt érzem, hogy tényleg csak azért teszi fel a képeket, hogy felvágjon velem, azért mászkál velem, mert nincs más, akivel elmenjen ide-oda. Olyan az egész, mint egy barátság extrákkal kapcsolat. 19 vagyok...
2016. aug. 26. 18:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy miért csinálja a pasid azt, amit csinál, akkor nyilvánvalóan csak megerősítésre vágysz ennek az oldalnak a névtelen népétől, úgyhogy megkapod:


Igen, jól látod a helyzetet, teljesen igazad van mindenben.

2016. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!