Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarja lopni a pasimat?

Figyelt kérdés

A pasim exbaratnoje Amerikaban el de mostegy idore hazakoltozott es talalkozgatni akar a pasimmal, mert elvileg jo viszonyban valtak el es Neha neten beszelgetnek is de ez kicsit sok... es meg is mondta a szemembe


A multkor egy nagyobb barati osszejovetelen lattam hogy flortol a pasimmal utana kesobb amikor a pasim nem volt korulottunk mondtam neki hogy job lenne ha leszallna a pasimrol mert tudom mire megy ki ez az egesz...

Es teljesen rideg tekintettel a szemembe vagta hogy ugyis vissza fogom kapni es hogy majd ok egyutt koltoznek vissza Amerikaba

Kopni nyelni nem tudtam es mindezt rezenestelen arccal mondta (mintha cask annyit kerdezne hogy vagyok :O )


En erre nagyon bepoccentem es elmondtam a baratomnak ez a kis ribi meg azt mondta hogy o semi ilyesmit nem mondott es biztos megartott a pezsgo!!!!


Majd meg beszeltem vele kesobb es kerdeztem hogy, hogy kepzeli ezt meg mit kepzel magarol meg a Lali mar engem szeret.. es kerdeztem hogy honnan ez a nagy fene onbizalom erre cask annyit mondott hogy "mert kicsinyes vagyok onzo es gonosz..." hat mondom nagyon szep vagy..


es a baratom azthiszi cask "kepzelodok" vagy en talalom ki ezeket

nem tudom mitcsinaljak :(((


2016. aug. 26. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Ez szép és jó, de nem árt kicsit "felnőni", megtanulni felmérni, hogy mit, mikor, hogyan "szabad", érdemes kimondanod, kimutatnod, és tenned, hogy elérd a célod, ill. mit nem. Nekem az a tapasztalatom, hogy akik nagy elánnal, sőt, büszkén hangoztatják, hogy ők milyen szókimondóak, "forróvérűek", stb., ők bizony azért ilyenek, mert nem tudják felmérni az adott helyzetet, ill. szimplán csak nincs önuralmuk... azt is mondhatnám, hogy éretlenek, gyerekek még.

Naszóval. Amellett, hogy egyébként egyetértek Költőnővel (ha el lehet vinni a páromat, akkor sajna mindenkinek jobb - nekem a legjobb -, ha elviszik. Akármennyire fájó is, ez tény), javaslom, hogy SEMMIKÉPPEN SE HISZTIZZ. Nem szabad kiborulni, sértegetni a csajt a párodnak... stb., mert ahogy előttem is írták, ezzel pont az ellenkezőjét éred el annak, amit szeretnél, kvázi a csaj karjaiba kergeted őt, arról nem is beszélve, hogy nyilvánvalóvá tetted a csaj számára, hogy fölényben van: bizony van esélye, és Te ezt nagyon jól tudod, és rettegsz ettől. Nem tudom, hogy egy mennyire igaz, de hogy ezt sugalltad, az tény.

Mostantól ezt nem szabad. Ha én biztos vagyok a párkapcsolatomban, akkor erre kb. ügyet sem vetek, ha nagyon be akarok szállni a játékba, akkor ezt látványosan mutatom a csaj felé is. Nem kiborulok, hanem mosolygok, nem megtépem, hanem kinevetem... stb.

Emellett természetesen figyelek a páromra is, éreztetem vele, hogy szeretem, odaadó vagyok a szexben/életben, stb... nem alárendelem magam, és nem "kiszolgálom", csak kimutatom az érzéseimet, megpróbálom visszahozni az első időszak "rózsaszín ködös" hangulatát...

Sok sikert!

2016. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos hülyeség, de az a pali, aki (BÁRMILYEN SZITUÁCIÓBAN) képes nekem azt a filmes panelt megereszteni, hogy csak képzelődöm, felőlem már viheti is a varrotthajúja. Ha nincs varrotthajú a közelben, akkor együtt keresünk neki egyet, mert nekem továbbá ez a pasi nem pálya, megvolt a bizalomvesztés, nincs kinek támaszkodnom! Kb majd még egyszer ki is röhög nyilvánosan?
2016. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vedd fel diktafonra a következő beszélgetéseteket.
2016. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor koltozik vissza a csaj Amerikaba?
2016. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!