Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolom még valaha máshogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom még valaha máshogy?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális dolog az, hogy eszméletlenül hiányzik a pasim, akivel egy hete szakítottam?

Muszáj volt ezt a döntést meghozni, mivel nagyon csúnya dolgokat csinált velem. Érzelmileg manipulált minden téren, sokszor játszott sértődöttet, és hagyott órákig agyalni azon, ami nem is az én hibám.

Mégis nehéz elengednem azt a kémiát, ami köztünk volt. Hiányzik a lénye. Jelen pillanatban úgy érzem, nem találok még egy ilyet/hasonlót.

Mit gondoltok, lesz ez majd másképp egyszer? Már nagyon nem vagyok tinikorban...

Visszamenni nem szeretnék hozzá, bár nagy a kísértés mindig. Eddig 3szor szakítottunk, a mostani végleges...


2016. aug. 27. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:

" Érzelmileg manipulált minden téren, sokszor játszott sértődöttet, és hagyott órákig agyalni azon, ami nem is az én hibám. "

Mind ketten hibáztatok. Kétlem, konkrétan hazudott volna, csak hogy neked rossz legyen és gondolkozz a semmin.

Gondolkozz kérlek....

Ő legalább gondolkodni tanítani akart..., te kommunikálni se bírsz.

Írj rá és mond meg, mostantól legyetek 100%osan nyíltak, és ha probléma van, megbeszélitek.

2016. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, mindig azt várta, hogy kérjek bocsánatot, még akkor is, ha nem az én hibám volt.

Ilyenkor elmondta, hogy vége mindennek kettőnk között, és nem jelentkezett órákig, vagy egész nap. Ha ráírtam, nem válaszolt vissza, vagy nagyon bunkón.

Azt mondta, az a célja, hogy "megtörje a büszkeségemet".

Szerintem nagyon gyerekes mindig szakítással fenyegetni, szóval pont én vagyok/voltam az, aki próbált kommunikálni.

2016. aug. 27. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Idő kell hozzá, de változni fognak az érzéseid. Szépen lassan enyhülnek, aztán lesz egy pasid. Akkor végképp máshogy gondolkodsz majd, főleg ha ő már nem játszik az érzelmeiddel.


Ő rá még úgy emlékszel majd vissza, hogy jó volt, jó volt... De amilyen szrságokat csinált... Kihasználta azt, hogy ennyire szeretted őt.. (magadra vállalod az ő hibáit is) És azt mondod, hogy na húzzon a fszba, jól tetted amit akkor tettél, és végre kiálltál az igazadért.

2016. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. aug. 27. 00:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak az egyedüllét hozta ki belőled.

Nem ő hiányzik hanem az, hogy valaki melletted legyen.

2016. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a te büszkeséged megtöréséről szólt, hanem a tiedről. Hgy megalázkodsz előtte. Ez undorító!


Jól tetted hogy végeztél. Tudom, hogy fáj! Rettenetesen fáj! De valahogy muszáj elmagyaráznod önmagadnak is, hogy jó dolgot tettél.


Amúgy meg: kapálózik utánad? Vissza akar hódítani? Ha nem, akkor nem. Helyesen döntöttél!

2016. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*övéről! Elnézést! Már alundom kéne! :)
2016. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Annyit tett, hogy ideutazott hozzám külföldről.

Mindezt meglepetésnek szánta volna, de már a repülőtéren is veszekedett, hogy visszafordul, mert valamiben megint nem tudtunk megegyezni, amit akkor hozott elő.

Mindegy, megérkezett, de itt is a cirkusz ment 2 napig, és mindig azzal jött, hogy mert az én büszkeségem stb.

Magyarán nem békülni jött, hanem megint rámerőltetni az akaratát, ha elfogadom oké, ha nem, csáó alapon.

2016. aug. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!