Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításra így reagálni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításra így reagálni? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 3 éve vagyunk együtt. Egészen 1 hónappal ezelőttig imádtuk egymást, de utána megváltozott a dolog. Nem keresett, neki jól megy az új munkahelye, rám alig figyelt. Aztán 2 hete elmondtam neki, hogy rosszul esik, hogy csak a saját dolgaival van elfoglalva és hogy meg sem kérdezi hogy vagyok...


Azt mondta igazam van és hogy nem tudja az okát.


Én erre kicsit kibuktam, elkezdtem kombinálni, de nem neki, csak magamban. Sajnos korábbi kapcsolatokból megtapasztaltam, hogy ha csökken a felém fordított figyelem, akkor nemsokára ott lesz a szakítás is.


Elmondtam neki, hogy rosszul esett ez és hogy erősen elgondolkodtam a szakításon. Ő tudja magáról hogy hibás, de nem töri magát egyáltalán. Azon kívül hogy felhív napi 1x (ezt én ilyen "szánalomtelefonhívásnak" érzem) amivel tudatja, hogy "Nesze! Csak hogy ne mond hogy nem hívtalak fel!", de egy találkozót, semmit nem említ meg...


Szerintetek ez milyen? Fiúk! Mikor ez van, akkor mi van?? Tényleg érik ez a szakítás ha így viselkedik?


Minden értelmes válaszadónak zöld!

Légyszi abban az esetben is írjatok véleményt, ha sok komment van! Köszönöm!


Ui: Mostanában kicsit én is ingerült voltam a munkahelyváltásom miatt, de gondolom ez nem azt jelenti, hogy ha az egyikünknek jobban megy, akkor a másik megy a levesbe. Vagy erről szól egy kapcsolat?



2016. aug. 27. 01:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közeleg a szakítás és ezért ilyen :/
2016. aug. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó kapcsolatban nem így reagál a másik fél ha azt mondják neki hogy "elgondolkodtam a szakításon"
2016. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor hogy reagál?


Hagy időt a másiknak meg teret meg stb?

vagy mindent megtesz azért, hogy ne így döntsön a másik?

2016. aug. 27. 02:13
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha annyira megijedt volna a szakítástól, akkor elkezdett volna jobban törődni veled, több időt fordítani rád annak ellenére is, hogy nagyon elfoglalt! Úgyhogy szerintem ő már nem úgy érez irántad, ahogy egy normális kapcsolatban egymás iránt éreznek a felek. Nagyon úgy tűnik, hogy nem érdekli annyira, hogy szakítotok-e vagy sem.
2016. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fish1 ***** válasza:
100%

A "nem tudja az okát" elég erős csúsztatás. Tudja, csak nem akarja vagy nem meri elmondani.

Ha ennyire hidegen hagyja a dolog, akkor az nem sok jót jelent.

2016. aug. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha a párom a kapcsolatunkban felmerülő problémákra kapásból szakítással való fenyegetőzéssel reagálna, ott kb. megette a fene az egészet...
2016. aug. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Még csak a vőlegényed, és már tojik a fejedre. Képzeld ezt el x év házasság és (több) gyerek után.
2016. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Az mar jo, hogy uj munkahelyen tori megat es te pedig cask a problemaiddal josz.


Talan meg kellene hintened nekunk, hogy te mit tudsz neki nyujtani.

Mindig cask a masikat hibaztatni nem jo. O felhiv, hogy jobban erezd magad, erre neked ez se jo.


Egy kapcsolatban nem cask te bejelented, hogy neked mi nem tetszik. Rosszul eshetett neki is, hogy nem ertitek most meg ennyire egymast. De neked errol fogalmad sincs, mert cask magaddal torodsz. De jo lehet erre hazajonni!

A bajod az, hogy rad nem figyel. Te mennyit figyelsz ra?


"Szerintetek ez milyen? Fiúk! Mikor ez van, akkor mi van??"

Az van, hogy o egyre jobban kimerult abban, hogy a te kedvedben jarjon es neked semmi nem jo.

2016. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fru_ ***** válasza:
88%

Ha jól értem, mostanában nem is találkoztok, csak az az alibi-hívás?


Ez már maga a szakítás.

2016. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy érik a szakítás és jobban teszed ha te mondod ki. Ha ennyire semmibe vesz annak ellenére, hogy jelezted neked ez nem tetszik és nem változtatott, akkor a saját érdekedben fordítsd hátat és szakíts. Ne haragudj, hogy ezt mondom de a vőlegényed nem szeret. Ha jelentesz neki valamit akkor talán a szakítás után észbe kap, ha nem jön utánad akkor meg fogod tudni, hogy jól döntöttél. Ne hagyd, hogy lábtörlő legyél ráadásul még ő hagyjon el. Legyen benned annyi önbecsülés, hogy aki így sz.rik a fejedre arra te is kölcsönösen. Jól érzed, hogy szánalomból hívogat, régen rossz ha neked kell egy ilyen gesztust kierőszakolni, ennek automatán jönnie kéne. Fel a fejjel, ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2016. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!