Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szakításra így reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakításra így reagálni normális? Vagy nem is szeret, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ma közöltem a párommal ,hogy elég volt. Közel 5 év után megfáradtam. Tegnap is elment nélkülem a barátaihoz, meg sem kérdezte megyek-e, így nem mentem. Ma jött haza.


Közöltem nem akarok találkozni vele (együtt élünk, most költözök anyához), nem izgatta. Kérdezte hogy miért stb, azt mondta most mi bajom van semmit sem tett.

Különösebben nem hatotta meg, mintha nem is mondtam volna. Oda jön és megpuszil.


Ennyire nem érdekli, nem szeret vagy nem akarja hallani?


Mit gondoltok?


2010. júl. 4. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
nem vesz komolyan... de majd rájön h hiányzol neki, ha már nem vagy ott.
2010. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mutatja ki, vagy nem szeret. Viszont már szakítottatok, jó lenne ha te is komolyan gondolnád, vagy ha vele akarsz lenni legyél vele. Ha őt lesed, az inkább arra mutat rá, hogy már most megbántad.
2010. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Timi: ) ***** válasza:

Hallja ő csak alkalmi süket...

Ha lelép nélküled,másnap megy haza,akkor ő is úgy rossznak találja már a kapcsolatotokat,mint te.

Ha szeretne nem máshol kóborolna...

Jobb hogy megteszed az első lépést,az idő mindent rendbe tesz majd,számíts rá,hogy sokat fog még teperni utánad,de légy erős,ami nem megy azt nem kell erőltetni.

De ha van érzelem,(részedről)akkor várj még,ne kapkodj el hirtelen felindulásból semmit.

Sajnálom! És a továbbiakban több sikert a párkapcsolataidhoz!

23/L

2010. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemnagyon mutatja ki az érzéseit énis ilyen vagyok
2010. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az ütött szíven, hogy ennyire nem számítok? Még az sem, hogy kimondom ennyi volt?


Én nem tudom, hogy szeretem-e még, a lényeg az, hogy nem bírom már a sok csalódást. A szülei irányítják stb.

2010. júl. 4. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Szakítottál vele és még elvárod hogy elhívjon valahova? Csak én érzek némi ellentmondást?

Lehet csajozni ment a barátaival azért nem hívott

2010. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem szeret már igazán, de a szakítást se vette komolyan. nem hiszi, hogy végleges lenne
2010. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha eleged van belőle mért lepötél meg most tényleg azt akkarod hogy térgyen állva könyörögjön hogy maradj.
2010. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%. a pasi tegnap nem hívta el, a barátnő ma szakított
2010. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
megszokásból van már csak veled.. van ez így, hogy kihűl egy kapcsolat... ülj le vele és tudasd vele mit akarsz
2010. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!