Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudok élni egyedül a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudok élni egyedül a saját fizetésemből?

Figyelt kérdés

Tegnap csunyan osszevesztunk,elegem van a titkolozasaibol es a hazugsagaibol, egyutteltunk, de ugyerzem nem akarom folytatni.. 105.000ft-ot keresek, megfogok tudni belole elni? Nem akarok az anyagiak miatt vele maradni,se pedig ezert talalni valakit.. Nagyon felek a tovabbi egyedulelestol,egy eve lakok szuleimtol kulon.. Anyagiakban nem tud segiteni senki,szuloknek is en,vagyis mi segitettunk.. Felek a maganytol es attol, hogy egyedul alszok.. Egyedul csinalok mindent.. A futest is egyedul intezhetem, mert furdobe nincs meg mindig megcsinalva ezer tavaly faval csinaltuk.. Rendeljek es majd itt suenvedhetek a begyujtasaval majd mikor telen tulorak lesznek es kb hulla leszek a faradtsagtol majd? :( nem szeretnek megcsak anyuekhoz visszakoltozni sem..

22L



2016. aug. 27. 06:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Téged se az eszedért fognak szeretni!


Komolyan, most tőlünk kérdezed, hogy a saját fizetésedből te meg fogsz-e tudni élni?


Minden a te igényeidtől függ kislány!

2016. aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Az eszem megvan, en csak azt szeretnem tudni hogy mire szamithatok,tanacs,tapasztalat vagy barmi.. En nem vagyok nagyigenyu en veszek ha kell mert muszaj ez, de ha nincs nem veszek.. Csak kettonkebol mivel kozos volt a kassza nem tudom..:/ Azert mert no vagyok es fiatal nem egy shopping hiszterika p•csara kell gondolni..Sot semmire! Akkor ugy kerdem:

Vannak fiatal nok akik egyedul elnek es, hogy milyen?

2016. aug. 27. 06:57
 3/32 A kérdező kommentje:

Kihagytam: nem alberlet, szuloihazamban lakok ami felujitasra szorul..es lelaktak a lakok.

Kerdes ferfiakhoz: titeket zavar az ha a haz mondjuk nem kacsalabon forgo kinezetu,de rendes es tiszta?

2016. aug. 27. 07:03
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Az jobban zavarna, ha egy nő azért szeretne velem lenni, hogy eltartsam.
2016. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

utolsó válaszodra: vicces, hogy már azzal foglalkozol, hajlandó-e hozzád költözni a következő áldozat :)


egyébként miért ne tudnál. ez a sok pénz nem sok mindenre elég, de ha mondjuk 40 K a rezsi, akkor kajára bőven jut, néha ruha, picike pénzt félretenni, esetleg szülői segítség, ha megszorulsz.

2016. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Tüzifa van eladó! Akác gurigazva 1900/q kiszallitva.
2016. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Legyél már egy kicsit talpraesett.. ilyet se láttam még, hogy valaki azért aggódik, hogy képtelen benyújtani, mert fáradt.. soha ne vállalj gyereket, mert a gyereked cipőjét sem tudod majd bekötni.


Igen sokan élnek egyedül, megoldják.

Az pedig szintén szomorú, hogy egy év alatt nem sikerült kitapasztalnod, hogy még tudsz e élni ennyiből, vagy hogy egyáltalán hogyan tudnál.

2016. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem idekoltozni!!! Csak ha maaajd megismerkedek valakivel akkor kivancsi lenne hol elek akkor hozzam batran vagy ne ne akard megnezni? Es nem eltartasrol van szo.. Ertelmezesi bajok vannak latom.. En nekem egy tars nem eltartas miatt kell,de ha mar itt tartunk akivel egyutt laktam attol vontak le vagy 30majd 50%ot.. Es nem basztam ki.. Nem vagyok anyagias-.-
2016. aug. 27. 07:36
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező, ebben a hónapban fizess magadnak mindent te és írd össze. Akkor majd látod hogy mennyit költesz.
2016. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Vazolom: reggel 3:40ebredes.. 4:20 felvesznek autoval nyomas munka..ott vagyok du.4ig.. Hazajovok ha nincs kaja fozes vagy sutes.. Gaztuzhely is szar mer mostanaba elalszik.. Hideg van az eloszobaba es furdobe.. Gyujtos ha van hozom be mer nem kell vagnom, bejovok remelhetoleg elkapja..oke kiraly! Mire bemelegszik meg figyelni is kell..
2016. aug. 27. 07:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!