Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? :OAzt mondja szeret még is vége? :O

Figyelt kérdés
Úgy volt a barátom szakitott velem mert..én hallotam hogy meg csalt és szülinapja volt annyit mondtam h majd jöjön át az ajándékért..Na erre ő besértőtött mert nem mondtam neki hogy boldog szülinapot..És szakitott velem.. 2 hónap eltelt azt mondja szeret de miért nem mondja azt h akkor kicsim kezdjük újra vagy valami???
2010. ápr. 20. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg búcsúszexet akar, vagy ilyesmi.

Ugyanmár, megcsal, dob azért mert nemondad neki hogy boldogat? Pff ez elég gagyi ál-indok =D

Nem szeretet, és nemis szeretett, haggyad a fenébe.

2010. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet hogy ö arra vár hogy te mond h szereted és szeretnéd fojtatni..lehet hogy csak mondja de igy érzi..
2010. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
de nem igy érzi*
2010. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a furcsa hogy akkár hányszor beszélünk ő is sírva fakad és én is és mondja hogy neki ez nem megy... már mint hogy beszéljünk mert hogy szeret...meg lehet az is baj wolt hogy rengeteg fiú barátom wan..Dehát azt mondta így szeret akkor meg?
2010. ápr. 20. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy arra vár,h te lép,de az is lehet,hogy csak fektetni akar. Egyébként is megcsalt,akkor mit foglalkozol vele...meg azért dobott,mert nem köszöntötted fel...
2010. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek ne bonyolítsunk.

Férfi! szexelni akart, akar és ennyi.

Ha nagyon akarna akkor tenne érte valamit, vagyis akar ami a lábad között van!

Hagyd a fenébe nem éri meg ezekkel bajlódni!

Vannak normálisabb emberek is a világon.

2010. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!