Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt ennyire durva velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ennyire durva velem?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a barátom eléggé heves vérmérsékletű, de ez a mostani viselkedése kicsapta nálam a biztosítékot.

Reggel írtam neki a szokásos kedves üzenetet, semmi reakció, majd vártam kb.11-ig, amikor már mindig ébren szokott lenni, és felhívtam. A második hívásom után csak annyit írt vissza, hogy várjak, probléma van. (Mindenre gondoltam, mert nem szokott ilyen csinálni korábban.) Erre nagyon megijedtem, de vártam kb. fél órát, ahogy kérte, majd utána idegességemben felhívtam. Erre olyan durván lecseszett, hogy csak néztem magam elé. Minden magyarázat nélkül, hogy hol van egyáltalán, vagy mit csinál, azt mondta, most azonnal elhagy, mivel nem tartottam be, amit kért tőlem, hogy legyek türelmes... Rámcsapta a telefont, pedig ugye én hívtam, mivel aggódtam. Utána írt egy üzenetet, hogy utoljára kéri, várjak.

Nem sokkal később felhívott, és kiderült, hogy elkésett egy helyről, ahová állás miatt ment. Csak kipattant az ágyból, semmire nem volt ideje.

Én mindent megértek, de ezzel az energiával a telefonban is mondhatta volna, hogy mi a szitu, nem pedig megvárat egész délelőtt, és még én vagyok a szemét, hogy nem vagyok türelmes.

Szerintetek van a viselkedése mögött valami más gondja velem?


2016. aug. 27. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát, mindkettőtöket meg lehet érteni, pl. ha te pont az interjú közepén hívod, ahova alapból csak úgy beesett, és ez a "pont az i-n", amiért nem veszik fel, az elég gáz. Ha a párom ír egy ilyet, hogy gáz van, majd hív, akkor egészen biztos, hogy nem hívom fel (volt már rá példa), mert tovább látok az orromnál, és tudom, hogy nem véletlenül írta; adott esetben árthatok azzal, ha felhívom. Hülye példa, de ilyenkor tényleg a legrosszabbra gondol az ember: mondjuk karambolozott, valaki megsérült, ő meg próbál segíteni. De ezer másik verzió létezik, és bízom annyira a páromban, hogy tudom, okkal kérte, h várjak (ha meg mondjuk a karambolban ő sérült volna meg, nem valószínű, hogy tudna SMS-ezni...). Szóval én annak ellenére, hogy valóban nagyon bunkó és bántó módon fejezte ki magát, azért én megértem...
2016. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha kér valamit miért nem teszel úgy? Utána meg még csodálkozol, ha ideges. Szerintem a srácnak volt igaza.

N

2016. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert reggel óta nem tudtam róla semmit. Máskor az az első dolga, hogy felhív. Nagyon aggódtam. Szokatlan volt, amit tett. Ennyi.
2016. aug. 27. 14:52
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Van egy feszült délelőttje és mindjárt le is vezeti a stresszt a párján. Tök jó tulajdonság.
2016. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ja persze, tipikus női válaszok, olyanok írják, akik benyalnak a pasiknak.

Na kérem az van, hogy csak úgy nem szakítgatunk a párunkkal. Akkor sem, ha stresszesek vagyunk.


Tudom, ez most nagyon borús válasz lesz, de szerintem gyanús a pasi. Ha találsz még hasonló jelet, akkor én a helyedben dobnám.

2016. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 fru_ ***** válasza:
100%

Semmiféle állásinterjú közepén nem volt.


"Erre olyan durván lecseszett, hogy csak néztem magam elé. " - pozitív IQ-val ennyi idő alatt elmondhatta volna a helyes megfejtést is.

Te a kutyája vagy, amúgy?

2016. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Így van utolsó, direkt nem írtam hangsúlyosabban, de itt az a lényeg, hogy tényleg nem mondjuk a másiknak, hogy akkor most vége, mert aggódni mertél, és mert felhívtál.

Ezzel hazavágta amúgy az egész napomat, és még azt várta, hogy én kérjek elnézést tőle...

Basszus, örüljön neki, hogy nem hagyott nyugodni a dolog.

2016. aug. 27. 18:17
 8/20 A kérdező kommentje:

6-os,

Nekem is az volt a problémám, hogy amíg irogat, hogy várjak, vagy hosszasan lecsesz a telefonban, pont elmondhatta volna, hogy mi a szitu. De nem.

2016. aug. 27. 18:21
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A stíljssal én sem értek egyet, de az előtt én is értetlenül állok, hogy kért valamit, de te csakazértis felhívtad. Az édesanyádba nem küldtelek volna el, de határozottan megmondtam volna, hogy máskor hacsak nincs vészhelyzet, ne hívj fel, ha erre kérlek.
2016. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy fordított helyzetben nála nagyon nem működik ez a türelmes vagyok és várok dolog. Még Anyukámat is felhívta volna, az tuti.:)
2016. aug. 27. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!