Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak iker testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti*.* kérdése:

A barátomnak iker testvére van . Kiborít volt már valaki ennyire durva helyzetbe?

Figyelt kérdés

Ők teljesen mások mint én az én testvéremmel , mindent együtt csinálnak együtt kelnek , esznek , dolgoznak , FÜRÖDÖNEK,

mulatnak

Belevisszi az ikre mindenbe állandoan kimaradnak részegen jönnek haza , csak mert neki nincs barátnője és unatkozik

ez egészen eddig nem zavart mert én is mentem velük (hozzá teszem olyan még nem volt h nélküle mentünk volna valahova ) csak hogy mostmár 4 hónapos terhes vagyok és meg komolyodtam szeretnék a gyerekemnek jó életet biztositani de ez igy nem biztos hogy menni fog h az apja 2 naponta be baszva jön haza ahhoz képest h egy fiatal ember nem 30-40 éves a szívem állandoan kiugrik annyira idegesitenek fülegg hogy olyan tudat van bennem h a testvére fontosabb mint én és a gyermekem persze másnap minden megvan bocsájtva le igéri a csillagokat ... nemtudom miz csináljak nem láttam még senkit ennyire szar + harmadik személy kapcsolatba ...



2015. dec. 11. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, hogy az ikre viszi mindenbe és nem ő?

honnan tudod melyik melyik?

2015. dec. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Eddig is tudtad, hogy ilyen, most hirtelen mégis zavarni kezd? Gondoltál volna erre korábban, és nem ész nélkül kéne dugni össze vissza... még egy kölyök, akinek már születése előtt el lett b@$zva az élete, csak mert nincs semmi agyatok, gratulálok.
2015. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kittike ne kamuzz már ennyit, inkább gyakorold az írásjelek használatát, mert így még gagyibb a sztorid.
2015. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontottad el drága az egészet, hogy teherbeestél egy ennyire komolytalan alaktól. Most már eső után köpönyeg. Tűrsz vagy lépsz és leszel egyedülálló anya. Vagy szerzel egy csajt az ikertesónak. Egyébként ha a párod vele tart és két naponta berúgva ér haza, pedig tudja, hogy otthon a terhes barátnője várja, akkor azért nem a testvére a felelős. Mondhatná nyugodtan, hogy nem kéri azt az utolsó 2-3 felest és hogy mondjuk ő este 10-11-re haza akar érni. Nem mondja, pedig elvileg felnőtt ember.
2015. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"csak hogy mostmár 4 hónapos terhes vagyok és meg komolyodtam"


Megkomolyodtál? Tényleg?? :-)

Remélem kamuzol Kittike,meg mindjárt elsírom magam,hogy ilyen emberi képződmények akarnak gyereket vállalni és nevelni,mint te és a kedves barátod!

2015. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazad van, csak komoly kapcsolatra + házasságra akkor van Megérve egy férfi, amikor Önálló Fejben is, elvei és értékrendszere van és nem mossák a fejék a rokonok+haverocskák.
2015. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy "FÜRÖDÖNEK" ?
2015. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A megkomolyodást a gyerekvállalás előtt kellett volna, mindkét részről...nem utána fejhez kapni, hogy de basszus, a leendő apuka 2 naponta bulizik.


Mit tegyél? Beszélj vele, hogy gyereketek lesz és jó lenne, ha úgy is állna hozzá a dolgokhoz.

2015. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És most jut eszedbe emiatt aggódni? Hát gratulálok, már meglehetősen késő. A jövőre való tekintettel adok egy tippet: a problémákat nagyon könnyű megoldani rögtön a kialakulásuk után, hamar, később viszont egyre nehezebb. A te problémád régi, és nehéz lesz megoldani.
2015. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!