Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem tudom elhinni, hogy már nem szeret. Más is volt így vele?

Figyelt kérdés
3 évig játszottuk, hogy összejöttünk, összevesztünk, szakítottunk, kibékültünk. (Most épp szakítottunk) Én már tovább akarok lépni, de ez nem megy, mert azt hiszem, hogy szeret. Hülyén hangzik, tudom. Mit tegyek, hogy végre tisztázódjanak a dolgok? Annyira szeretem, hogy összejönnék vele, ha akarná, de annyira már nem, hogy kezdeményeznék bármit.
2016. aug. 27. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Min veszekedtetek? Komoly dolog volt? Mi az oka hogy szakítottatok? Ezektől függ van-e értelme
2016. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!