Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elhinni magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhinni magamról, hogy a párom nélkül is lehetek boldog? Valószínűleg megcsal és el fogom hagyni de félek

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt, de rájöttem, hogy mellettem több lánnyal is folytat laza kapcsolatokat, habár konkrétumot nem tudok és állítása szerint csak úgy flörtölt velük, semmi komoly. Nagyon kiborultam emiatt és elhatároztam, hogy el fogom hagyni. A baj csak az, hogy - többek között miatta is - a padlón van az önbizalmam és mivel rajta kívül csak egy barátnőm van, aki ritkán ér rá, így minden szabadidőmet vele töltöttem eddig, ha elhagyom akkor már ő se lesz nekem. Tudom azt, hogy nem jó ez így és csak még több fájdalmat okozna ha vele maradnék, de képtelen vagyok szakítani. Mindig ellágyulok ha kedves hozzám és félek attól, hogy ő fog elhagyni. Nem tudom, hogyan dolgozzam fel ezt az egészet. Ebben az egy évben kb csak a kapcsolatunkra fókuszáltam, mert sok reményt fűztem ehhez és úgy tűnt, hogy működik. Elég zárkózott vagyok, nem igazán járok el társaságba, ez is nehezíti az egészet. Kérlek, adjatok valami tanácsot, mit tegyek ebben a helyzetben? Hogy tudnám elhinni, hogy nélküle is boldog tudok lenni, sőt, még boldogabb? 21/L

2015. aug. 23. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk velem is lehetnél boldog.
2015. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Hány kérdést írsz még ki?

Senki nem fogja azt mondani,hogy maradj vele.

Ami nem megy,nem kell erőltetni. Ez a pasi nem szeret téged.

2015. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Én megjártam ezt, csak én voltam a srác. Akárhogy is ragaszkodsz hozzá, előbb, vagy utóbb el fog hagyni... Akár a fejed tetejére is állhatsz.


Sokkal, de tényleg komolyan mondom, hogy sokkal jobban járnál, ha már most elhagynád és kész. Utána garantáltan megnyugodnál és talán tudnál nyitni új emberek felé.


Persze az is lehet, hogy utána évekig egyedül leszel (pont mint én), de az is jobb annál, hogy állandóan azon rugózol, hogy most éppen vajon kivel van együtt a barátod. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője és kizárt dolog, hogy helyre tudnád hozni. Ahhoz két ember kell, ő pedig szarik az érzéseidre azok alapján, amit leírtál.


Dobbants.

2015. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Nagyon sajnalom ami tortenik. Egy kicsit en is ebben a helyzetben vagyok, akarhanyszor megprobalom helyrehozni a dolgokat, ugy erzem, o nem partner.


Ha van kedved, irj nekem privatot, en 20 eves vagyok. Talan adhatnank egymasnak erot.

2015. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Azért próbáld vele megbeszélni a dolgokat. Felvetetted már neki,hogy neked ez nem jó így? Mit mond rá?

Mond meg neki,hogy ha nem változik szakítasz vele,mert nem vagy köteles ezt eltűrni.

Szüleid nem tudnak neked segíteni átvészelni ezt az időszakot?

Kitartást, lesz az életed sokkal jobb is! És ne hagyd, hogy ez a dolog tönkretegyen, vannak normális pasik is, csak légy nyitott. Meglásd, hamarabb boldog leszel mint gondolnád!

2015. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Blade Bone ***** válasza:
0%
Kicsit féltékenynek tetszik lenni. Gondolod, hogy egy év alatt már nem derült volna ki az, megcsal? Még bizonyítékod sincs, ezzel a hozzáállással fogod szó szerint elrugdosni magad mellől az embert, mert nem tudsz megmaradni a fenekeden, ne akard már az életét bitorolni. Ha rosszat csinál, vagy hazudozik azt úgyis észreveszed, mert egy év alatt azért ennyire meglehet már ismerni valakit. Szóval nyugodj le szépen, már így is rossz paszban vagy. .. .
2015. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő úgy van vele, hogy fogadjam el hogy flörtöl más lányokkal. Azt állította, hogy nem volt egyikkel sem konkrét testi kapcsolata vagy több beszélgetésnél, meg összefutásnál. Viszont egy lánnyal azt beszélte, hogy elmélyíthetnék a kapcsolatot.
2015. aug. 23. 18:41
 8/17 Blade Bone ***** válasza:
Na, és ezen felül mit gondolsz, hazudozik neked? Mit mondanak a megérzéseid?
2015. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7: Remélem tudod, hogy kamuzik?
2015. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem mond mindig igazat.
2015. aug. 23. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!