Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ki kell könyörögni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki kell könyörögni a figyelmet, az már régen rossz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

És most én is ebben a helyzetben vagyok.

Részleteznéd a helyzetet?

23L

2016. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ.


Én úgy érzem mindent megadok neki, amit csak tehetek, figyelemben meg pláne. Viszonozni nem nagyon szokta, avgy ha mégis, akkor szemrehányja.

Tudom hogy szeret, de már nem olyan hévvel. Azt hiszem elrontottam valamit, sokat nyaggattam stb, de egy kapcsolat két emberről szól. Nem? Történt egy nagy dolog az életemben és nem volt a részese mert magával volt elfoglalva. Nagyon rosszul esett! Senkinek sem mondtam el, mert nem vagyok a panaszkodós fajta, de olyan tanácstalan vagyok! :(

Neked mi a sztorid?


23/L

2016. aug. 27. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Te is 23 vagy, hmm :)

Ha gondolod majd privátban leírom.

2016. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem lettünk okosabbak, le kéne írnod a konkrét szituációt, mert így bármit lehet mondani, azt is hogy csak hisztizel a figyelem hiánya miatt, meg azt is hogy a barátod egy tapló mert nem figyel az érzéseidre.
2016. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor légyszi írd meg privibe! :)


#3: Igen, én is agyaltam ezen, hogy vajon tényleg csak hisztizek-e, és visszagond9lok az elmúlt 3 hónapra és rá kellett jönnöm, hogy nem. De ha a figyelemért hisztizek, az már rég rossz, nem? A beszélgetéseink java részében róla volt téma, ami oké, de se visszakérdezés, vagy ha mégis akkor 2 mondat után azt mondja fáradt, megy aludni.


Bárcsak szimpla hiszti lenne. Inkább azt érzem h elvesztünk mindketten..

2016. aug. 27. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Megadtal/megadtal minden szabadsagot, ami egy kapcsolatban kell?

Milyen figyelmet "kell" kikonyorognod? Ill. mi a celod ezzel, milyen idealis allapotot szeretnel elerni altala?

38f

2016. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze van szabad tere, ahogy neekm is. Amit szeretnék? Mondjuk a régi lángolását irántam, amit fenn tudtunk tartani több mint 2 évig... most már csak ő van, meg én... Napi 1 napközbeni telefonhívás, 2 percre, talán sokat kérek.


Elnézést a helyesírási és fogalmazás hibákért. Csak 15 éve tanulok magyarul!

2016. aug. 27. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalam a napi kotelezo telefon az digitalis poraz.

Mas oldalrol kozelitsd meg a dolgot szerintem, lapatolj egy kicsit tobb figyelmesseget a kapcsolatba kovetelesek helyett es nezd meg, lesz-e valtozas. Persze 2 ev utan a rozsaszin koddel teli idoszak tavoli dolog mar neki (is), persze a kapcsolat szexualis elemein is lehet frissiteni, hogy elinduljon benne valami uj, valami regi...

2016. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!