Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy rossz és hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rossz és hogy ezt nem szabadna. Mit csináljak, hogy minden olyan legyen, mint régen?

Figyelt kérdés

Megőrültem.

24 éves nő vagyok, remek állásom van, mindenem megvan.

Az érettségi után Budapestre költöztem az egyetem miatt és azóta nem annyira járok haza, vidékre.

De még ősz elején elmentem egy osztálytalálkozóra, csak hogy megmutassam, mennyire megváltoztam (hatalmas változáson mentem keresztül az évek alatt). Ott elkövettem azt a hibát, hogy közelebb kerültem az általános iskolai és a gimnáziumi szerelmemhez (egy és ugyanaz a személy, az iskolás évek alatt semmi extra nem történt közöttünk, csak jó barátok voltunk).

Mondta, hogy Pesten kezd el tanítani, meg itt is folytatja a tanulmányait és akkor én ezt lezártnak tekintettem. Megtörtént, amire gimnazista éveim alatt vágytam és kész.

De viszont megkeresett és elkezdtünk találkozgatni. Azóta kifordultam önmagamból. Felborult az egész életem és úgy érzem, képtelen vagyok irányítani. Eddig minden úgy volt, ahogy én akartam.

Nem is illünk össze. Nekem mindenem a munkám, a szórakozás, a külsőm, a divat, a társasági élet. Ő pedig teljesen más, jobbat érdemel nálam.


Mit csináljak, hogy erre rájöjjön?

Lehet minden olyan, mint előtte?


2014. nov. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásodból csak az nem derül ki, hogy mi ebben a rossz.
2014. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogyhogy mi?

Minden.

Tegnap pl. sírtam miattam. Én, aki utoljára 5 éve sírtam (akkor megfogadtam, hogy többet nem leszek gyenge).

Főztem Neki, pedig általában a konyhában a sütőt csak a barátnőim kapcsolják be, én max akkor, ha melegszendvicset csinálok. Sosem főztem még senkinek, egyetlen férfinak sem.

Lemondtam miatta a reggeli futásokról.

Egy teljes hétvégére engedtem, hogy kikapcsolja a telefonomat. Pedig rettegek attól, hogy lemerül, vagy nem érnek el (ezért akkus tokok vannak a táskámban és power bankek). De már akkor is félek, hogy nincs a közvetlen közelemben. Mégsem zavart, hogy 2 napig senki nem tudott elérni. Tehát kezd fontos lenni nekem.


Nem engedhetem, hogy fontos legyen.

2014. nov. 16. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem miért baj, hogy közel került hozzád és befolyásolja az életed
2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert amikor legutóbb közel került hozzám, akkor tönkretette a gimnazista éveimet. Ezt nem szeretném megint.
2014. nov. 16. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Te egyszerűen hülye vagy.


Végre lenne valaki akinek igazán fontos vagy és számítasz neki és nem csak egy sorozatszám vagy az egyik munkalapon vagy igazolványon. Erre te elkezdesz vonzódni hozzá de mégis a "régi" életed akarod. Inkább lődd le magad. Ez így nem élet.


Az ember nem robot, hanem egy érző, gondolkodó lény akinek szeretetre, törődésre van szüksége és néha nyugalomra, pihenésre, valakire akire valóban számíthat (nem csak érdekből). Meg mondjuk ha már megszülettél, úgy lenne értelme meghalni ha előtte te is hagysz magad után valakiket (igen, gyerekeket). És az másképp nem fog menni, csak ezen az úton.


Szóval döntsd el, hogy mit akarsz. Vagy egy beprogramozott robot-szerű életet vagy egy emberit. A te dolgod, de a másik embert ne hülyítsd ha nem gondolod komolyan. Mert ahogy látom, neki azért talán komolyabbak a szándékai. Már most sajnálom szegényt...

2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őt nem akarod, vagy senki más férfit sem?
2014. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!