Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 27 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 27 éves lány vagyok. Tetszik egy srác, de ő még csak 20 éves. Szerintetek működő képes lehet egy kapcsolat ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Nekem már volt pár csalódásom,és komoly kapcsolatra vágyom.De nem tudom,hogy egy 20 éves srác elég érett e egy komoly kapcsolatra....
2010. ápr. 20. 22:15
1 2
 11/15 anonim válasza:
Csak abba gondolj bele, hogy 10 év múlva te 37 leszel, ő meg 30. A legritkább esetben működik TARTÓSAN a dolog. A kora huszonéves srácoknak tetszik, ha idősebb barátnőjük van, de csak addig, amíg nem lesz "túl öreg". Onnantól ciki. Plusz nem valószínű, hogy akkor akar családot alapítani, amikor te. :)
2010. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó nem feltétlen ciki,attól függ mennyire figyel oda magára,az én csajom 30-on túl van,de gyönyörű és hihetetlen mennyi energia van benne.Itt is él,hogy nem a kor számít az csak egy szám.


22F

2010. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan házaspárt, ahol a fiú 20 évesen vette feleségül a nőt, aki akkor olt 30 és most már tíz év eltelt és jól megvannak. Szerintem ez a 7 év nem számít nagy korkülönbségnek, persze ez attól is függ, hogy ez a 20 éves fiú milyen.
2010. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, a 20 még nagyon gyerek... Ha csalódtál, nem kell amiatt feltétlenül a nagyon fiatalokhoz fordulni, mert náluk még könnyebben csalódhatsz, épp az életmódjuk miatt (persze kivételek vannak, mint pl. én ;) 20 évesen se jártam bulizni, most se).

Ha komolyabb gondolkodású srácra vágysz, de legalábbis akiben jobb eséllyel nem csalódnál, inkább felfelé kacsingass. Vagy írj nekem;) 25/F

2010. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. ápr. 21. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!