Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Hölgyek szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek szerintetek nagyon nagy baj, hogy ha egy 3 éves kapcsolatban néha szívesen emlékszek az előtte lévő lányra mert diák életem legszebb napjai kötődnek hozzá?

Figyelt kérdés
24/f talán még diák kori szerelem is. de a mostani barátnőm nekem mindennél fontosabb. de az a régi dolog mindig ott van a fejembe.
2010. ápr. 20. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
szépek az emlékeid! örülök, hogy szépnek találtad őt is...
2010. ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire emlékszel vissza?Na az a nem mindegy!Pl ha szex,v csókolózás az gáz..meg úgy általában véve...Könnyen átmehet fantáziába,és akkor szex közben ha eszedbe jut,az már szinte megcsalás!23N.
2010. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én is voltam már így, úgysem fogod tudni elfelejteni ha ilyen mély nyomokat hagyott benned. előbb utóbb kifog jönni intenzívebben is a dolog. annyit mondhatok

ne akadj fenn ezen, és ne legyen lelkiismeretfurdalásod. attól még hogy szerelmes vagy a barátnődbe lehetnek szép emlékeid. ha mégis úgy alakul, hogy visszatér az előző lány, és újra téged választ akkor tisztességesen szakitani kell a másikkal. ne őrlődj ezen!

2010. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy ez nem csak szép emlék... mert akkor nem lenne itt a kérdés :)


Drága kérdező, te is tudod a választ, te is pontosan tudod, hogy valamiért folyton előtörnek belőled az érzelmek a régi lány iránt. És nem igaz, hogy mindennél jobban szereted a mostani barátnődet. Drágám, nézz szembe magaddal. nem csak úgy jut eszedbe az előző, hogy jé, itt is nyaraltam vele.. és milyen vicces dolog történt... Hanem bele vagy zúgva. Van ilyen, nem vagy egyedül. Volt nekem is olyan ismerősöm, aki mesélte, hogy 30on felül véletlenül összefutott egy diákkori szerelmével, és fellángoltak az érzelmek, kilépett az akkor kapcsolatából, a nő is elhagyta a férjét, de kiderült, hogy légvárat kergetett, mert a nő nem is olyan volt mint amire emlékezett...

veszélyes dolgok a lezáratlan szerelmek. Valami akkor is hiányzik neked a mostaniból. Nagyon gondold meg, mert egy nő sem akar szamár lenni a ló helyett...

2010. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

emlékezni csak rra lehet, ami elmúlt

szerintem tanuld meg értékelni a ma pillanatait

szervezz bnőddel felejthetetlen élményeket, ami pillanatok csak a tietek lesznek

2010. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!