Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a barátnőm semmirekellő testvérével?

Figyelt kérdés

Még ugyan fiatalok vagyunk és történet némi jellemfejlődés, de tipikusan a semmirekellő, léhűtő, lezüllött karakter a srác, aki tartok tőle, pár év múlva ha megszorul, nyakunkra fog járni.

Barátnőmmel eddig nagyon hosszú távra terveztem, minden adott volt hozzá, de ez a testvér dolog nagyon megingatott. Ő szereti, ugyan tudja hogy vannak hibái, de szerintem megtagadni tőle soha semmit nem tudna.



2016. aug. 29. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mi közöd hozzá, hogy milyen életet él a másik ember? Majd ha zaklat, elküldöd. Mindenki törődjön a saját életével. Te is a magadéval szerintem.
2016. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz, tagadja ki?
2016. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyam mondja mindig:"akkor kell atmenni a hidon,amikor odaertunk".

Foloslegesen agyalsz dolgokon amik talan sosem kovetkeznek be.

Ha megis,akkor majd ketten eldontitek h hogyan reagaltok ra.

Ne haragudj Pista nekunk sincs/

Tudunk kolcsonadni ilyen es ilyen feltetelekkel stb.

2016. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk a báttyám a faxacsávó, a szüleim kedvence, kitaníttatták, autót vettek neki. Intéztek neki munkahelyet. Elindították az életben. Tőlem elvárták, hogy találjam meg az utam egyedűl szakma nélkűl. Nagyon rossz volt. Érdekes, hogy nem találtam munkát 18 évesen? A bulizással oldottam a feszűltségemet. És mindenki azzal piszkált, hogy a báttyád milyen ügyes és te meg nem is dolgozol.. 21 éves koromba már albiba laktam, addigra lett szakmám, saját erőből. Letettem a jogsim, lett motorom. De még mindíg trógernal néztek, mert a báttyámnak már vállalkozása volt, persze 35 éves koráig otthon lakott. Mekkora külömbségek vannak köztünk. Én vagyok a lemaradott, munkakerülő, meg züllött( mert néha évente 2-3 szor bulizok v. Koncertre megyek).. Igen, mert a gyereknevelés az nem munka, a háztartás az sem munka. A bátyalám tele pénzzel, egy öntelt majom lett. Én meg a nyomi alkesz. Csak nekem mindenem saját erőből van. Nem segített senki.

A lényeg, ha megbélyegeznek ráadásul a saját tesóid azt soha nem mosod le.

2016. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1: egy csövest az utcán ki tudsz kerülni, de a sógorodat nehezen
2016. aug. 29. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a semmirekellő tesó miatt szakíts a barátnőddel, nem érdemli meg! Nekem is van egy semmirekellő, stb. testvérem, a barátnőd még szerencsés - bocs, nem szeretem ezt a szót, mert nem ismerjük egymást-, mert ott vagy neki. Egyszer rá fog jönni, hogy van egy határ,ameddig lehet segíteni a semmirekellő testvért, családtagot, reméljük, minél hamarabb eljön ez a határ. Nálam már eljött, én már lemondtam róla, akármi is lesz vele. A lényeg, hogy legyél a barátnőd mellett, amikor esetleg elkezd a nyakatokra járni, akkor kell lépned, hogy eddig és nem tovább. Megmagyarázni, hogy egészséges, felnőtt ember, oldja meg magának, mit tett le az asztalra? Semmit? Akkor a semmire minek adni? Szóval ne veszekedve, stb., mert akkor borulni fog a kapcsolatotok egy mihaszna miatt.
2016. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!