Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi az, aki kibeszéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az, aki kibeszéli másoknak, hogy mit csináltok az ágyban, amikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A pluszkommented alapján egy tahó.


Amúgy meg, ha csak az eredeti kérdést nézzük... alapvetően én is úgy gondolom, hogy ami a hálószobában történik, magánügy, de ha tanácsadó célzattal kérdez vmit a haveroktól, azt elnézném. Még talán azt is, ha vmi vicces sztoriról mesélne, és nem menne bele részletekbe (pl. nálunk volt olyan, hogy nyaralóban folyton bejött egy méh az ablakon, és nem tudtuk elkezdeni, ezt mi el szoktuk mesélni haveroknak... de nyilván nem részletesen :D). Meg nyilván ha szakembertől (itt most szexológusra gondolok pl.) kérdez. Ha csak elkezdene beszélni a szaftos részletekről poénkodás gyanánt, hát dobnám azonnal (és nem én sem csacsogok erről a barátnőkkel).

2016. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
56%

1. Szégyenlősség. Amikor senkinek nem beszélsz semmiről, ami a szexuális életeddel kapcsolatos. Amikor azt hiszed hogy az szó szerint csak kettőtökre tartozik és még a legjobb barátoddal sem beszélnél meg ilyen dolgokat.


2. Arany középút. Amikor a pár legjobb barátodnak (akiket régóta ismersz és max egy kézen meg tudod őket számolni), és pár közelebbi családtagodnak beszélsz a dolgaidról és megbeszélsz velük ilyeneket. Hátha tanulsz tőlük valamit


3. Szégyentelenség. Amikor mindenkinek szinte minden fajta szexuális dolgodról beszélsz, akár ma ismerted meg őt, akár tíz éve ismered. Amikor nincs benned semmi gátlás abban, hogy kinek mit mondasz el.


Gondolom egyértelmű, hogy a 2. az amit a normális emberek csinálnak

2016. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Bence_ ***** válasza:
Celeb?
2016. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, nem tudok ezzel egyetérteni.


Nem feltétlenül szégyellősség az első opciód, egyszerűen csak ami magánügy, azt az ember tartsa magában vagy a párjával beszélje meg, ne kívülállókkal. Van 2 nagyon közeli barátnőm és a pofám leszakadna, ha ilyenekről mesélnék nekik, ill. ők nekem - a szexuális életem egy olyan dolog, ami még rájuk sem tartozik, ill. én se vagyok kíváncsi az övékre. Attól még, hogy közeli barát, vannak dolgok, amikről nem illik beszélni velük sem, ez pedig pont ilyen.


Szerintem a normális emberek nem teregetik ki a szexuális életüket SENKINEK (maximum szexuálpszichológusnak, ha szükség van rá), ebben nincs arany középút.


Kérdező, ritka nagy tirpák a barátod, ha ezt idegeneknek is kiteregeti. Más téren is ennyire primitív?

2016. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A.R. ***** válasza:
Vagy annyira büszke rád, hogy még ezt is büszkén meséli mekkora áldás vagy neki.
2016. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Éretlen + tahó.
2016. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

14.


Milyen okokból van értelme beszélni a szexuális életedről néhány, hozzád nagyon közel álló baráttal vagy családtaggal, akik az életben lehetőleg veled egykorúak és kb ugyanazokat élitek meg vagy pedig idősebbek és tapasztaltabbak:


-Összehasonlítási alap. Méretek, helyszínek, időtartamok és hasonlók a való életből. Nem is hinnéd mennyi fiatal lány van, akinek az első barátja mondjuk hamar elsülős volt és akik azt hiszik hogy a szex dugós része az a normális ha 5 percig tart.

-Új dolgok megtanulása, tapasztalása, amik iránt egy ilyen beszélgetőpartner kelti fel a figyelmedet. Magyarul valami új dolgot akarsz kipróbálni a szexben, ami magadtól nem jutott volna eszedbe, de egy ilyen beszélgetőtárs leírása kíváncsivá tesz téged.


"a párjával beszélje meg, ne kívülállókkal"

Te egy tökéletes világot feltételezel, ahol az emberek nagyon kommunikatívak egymással, minden titkos vágyukat szégyen nélkül megbeszélik és tökéletes az összhang és a dinamika a párok között. Én a valóság alapján beszélek.


"az ember tartsa magában"

Az életben akiket ismertem és magukban próbálták tartani a szexuális élményeiket, gondolataikat, stb, azoknak ez az élete elég sivár volt, amíg végül mégis elkezdtek róla nagy nehezen beszélni.

2016. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Titusztitusz ***** válasza:
A férfiaknál gyakori dolog az,hogy időnként ELDICSEKEDNEK a cimboráiknak, "haverjaiknak" némi közös összejövetelek idején,hogy MELYIK ALKALMI NŐISMERŐSÜKKEL miket műveltek az ágyban...Mondjuk ez még félig-meddig normálisnak tekinthető állapot,viszont van egy KIZÁRÓ OK is azért:Mégpedig a feleségük,vagy a komoly menyasszonyuk esete...NORMÁLIS ESETBEN az ezen két kategóriába tartozó hölgyekkel való szexuális kapcsolat részletei SZIGORÚAN TABUNAK SZOKOTT SZÁMÍTANI a "haverok" előtt...Szóval kérdező, a probléma lényege abban keresendő,hogy te MELYIK kategóriát képviseled a "túlságban is közlékeny" férfiút illetően...Az "alkalmilag megb.szandó nőci",avagy a "feleség-menyasszony" kategóriát képviseled-e? Minden ezen kérdés megválaszolásán múlik...
2016. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 János Gilján ***** válasza:

Én egy könyvet írtam (többek között) ezeket a témákat is boncolgatva, szeptembertől a boltokban lesz! :)

(Libri, Líra, Tótágas, Alexandra)

Ha nem mondhatod el egy valakinek, mondd el hát mindenkinek! :D


Amúgy meg az a véleményem, hogy:


1. Egyfelől nézve nem értem, hogy miért nem lehet nyíltan ezekről a témákról beszélni akárkivel, a magam módján igyekszem harcolni a prűdség ellen.


2. Mindazonáltal ha a lány tudta és beleegyezése nélkül tálalja ki a pasi a közös intim élményeket, akkor viszont simán egy balfék és érdemes mélyebben elbeszélgetni vele...

2016. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

18:

Én simán mesélek az egy kézen megszámolható régi legjobb barátaimnak és pár családtagomnak (nagypapa, húgom többek között) a szexről a szerelmemmel vagy tartós párkapcsolatommal is és én ezt normálisnak tartom.


19:

Milyen "tudta és beleegyezése nélkül"?


Szóval engedélyt kellene kérnem a lánytól, akit 1 hónapja ismerek, hogy mesélhessek a vele való szexuális élményeimről a legjobb barátomnak, akit 10 éve ismerek?

Nem fogok

2016. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!