Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pasi az, aki kibeszéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi az, aki kibeszéli másoknak, hogy mit csináltok az ágyban, amikor együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 12:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Nem tudom. Lehet számára teljesen normális. Ha ez zavar, érdemes a tudtára hozni."

.. hogy a jó qrva édesanyját dugja ezután, és arról tartson kiselőadást.

2016. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 János Gilján ***** válasza:

20-as: Természetesen nem kell engedélyt kérj, különösen nem egy hónapos kapcsolat után. Viszont ha együtt vagytok több, mint egy éve és mondjuk a komplett baráti körödnek óhajtanál egy részletekbe menő prezentációt tartani egy buliban/kocsmában a szexuális szokásaitokról, akkor javaslom, hogy előbb kérd ki a kedvesed véleményét is az adott szándékoddal kapcsolatban! ;)

Mint mondtam, én is a prüdéria ellen dolgozom, de ugyanakkor megbántani sem szabad senkit, a megfelelő kommunikációba még senki sem halt bele.

2016. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Titusztitusz ***** válasza:
20-as...Nálam pont fordítva ment a dolog a maga idejében...Én a ROKONOKNAK-SZÜLEIMNEK-TESTVÉREMNEK-JÓ BARÁTAIMNAK,és egyébb,hozzám közel álló személyeknek SOHA nem beszéltem a szexuális életemröl,a számtalan nőmröl,az egyszerre vitt, sokszorosan párhuzamos kapcsolataimrol,(Volt olyan időszakom,amikor 6 nőm is volt egyidőben...)meg hasonló dolgokrol...Jellemző dolog volt az,hogy pl.a szüleim még kb. 22 éves koromban is azt hitték,hogy "nővel még sohasem volt dolgom"...Tiszta kabaré volt a szitu...Viszont a DISZKÓBELI HAVEROK ELŐTT? Na,azok előtt viszont nem volt tabu és titok az sohasem,hogy a diszkóban előttem táncoló hölgykoszorú melyik tagja volt már meg,és hányszor,illetve hogy a ténykedéseim után melyik nyílása mennyire vált már "lötyögőssé",meghát hasonló dolgokon kacarásztunk mindig nagy vígan,a törzsasztalunknál ülve a diszkócimborákkal...Éshát számtalan esetben tanácsoltam a diszkóhaveroknak,hogy:"Na ezzel-meg azzal,meg az ott-amott táncoló csajjal inkább ne kezdjenek,mert azt már én magam "teljesen szétkeféltem elöl-hátul"...Viszont miután találkoztam a későbbi nejemmel, ONNANTOL KEZDVE többé senkivel nem tárgyaltam konkrét szextémákrol...Soha többé...
2016. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22:

Jogos. Ahogy írtam kb egy kézen meg tudom számolni hány emberrel beszélek a szexuális dolgaimról és ők mind olyan barátaim, akiket tényleg már lassan 10 éve ismerek.


23:

Értem. Nem vagyunk egyformák.


De mi az oka annak, hogy pont a hozzád legközelebb álló, legmegbízhatóbb emberekkel nem beszéltél erről? Csak kíváncsi vagyok

2016. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Titusztitusz ***** válasza:
24-es...Annak,hogy pont a legközelebbi hozzátartozóim,barátaim előtt titkoltam a legjobban a szexügyeimet,annak nagyon egyszerű oka volt...Mégpedig az,hogy én már alapbol egy szélsőségesen SZUVERÉN,magamnak való illető voltam,éshát vagyok a mai napig is...Olyan valaki,aki NAGYON NEMSZERETI,ha mások "beledumálnak" az életébe...Viszont azt már nagyon korán megfigyeltem,hogy amennyiben BÁRMIT IS elmondtam a magammal kapcsolatos dolgokrol a hozzám közelálló rokonoknak,egyebeknek,akkor RÖGTÖN kezdődött mindig az okoskodás,beledumálás abba,hogy MIT ÉS HOGYAN CSINÁLOK,miért így csinálom,miért nem amúgy,ez nem jó lesz így,csináld másképpen,te hülye vagy,halgass ránk,mi jobban tudjuk,meg hasonlók...De én ÚGY AKARTAM CSINÁLNI MINDIG MINDENT,ahogy én akartam csinálni...És nem voltam kiváncsi a mások okoskodásaira velem kapcsolatban...Éppen ezért nekem a szüleimmel is világéletemben csak annyi beszélnivalóm volt hogy:"Mi lesz az ebéd,mikor kezdődik egy jó film a tévében,elmegyek ide vagy oda,és ekkor jövök meg akkor" aztán ennyi... BIZALMI VISZONYBAN kizárólag csak a barátnőimmel-szeretőimmel voltam csak...De rájuk is ügyeltem mindig,hogy nehogy eszükbe jusson formálni az egyéniségemet,és a saját magam kialakította életfilozófiáimat...
2016. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha nem megfelelő emberek voltak a legjobb barátaid és a családtagjaid.


A családtagjait tényleg nem maga választja az ember és valóban nekem is sokszor beledumálnak a dolgaimba.

De a barátaimat én választom magamnak és ők nagyon olyan emberek, akik nem akarják megmondani hogy mit csináljon a másik, csak ha kérdezik őket

2016. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Titusztitusz ***** válasza:
26-os...ENNYIRE "magának való,és önfejü" illető esetében mint amilyen én vagyok,SEMMILYEN típusu szülőkkel nem lett volna másabb a helyzet...És attol tartok,hogy az esetemben a "barátok" szó sem egészen azt a fogalmat takarja, mint amire te gondolsz...Mivel számomra a "barát" is csak egy olyan valaki volt mindig,akivel pl.közös volt az érdeklődési kör,de BIZALMI KAPCSOLATOM azonosnemü baráttal SOHASEM VOLT,mivel ilyen kapcsolatokat nem igényeltem semmikor sem...Mondom:Bizalmi,olyan IGAZI "barátaim" csakis a nőim voltak...Világ életemben...Akik EGY SZEMÉLYBEN voltak sokszor a legjobb barátaim,és egyben a szeretőim is...
2016. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!