Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerek vannak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerek vannak arra, hogy megtudjam valóban szeret-e a párom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre inkább elhanyagol, nem törődik velem, egyáltalán nem érdeklődik a velem kapcsolatos dolgokról. Szinte csak saját magáról és a problémáiról beszél, én pedig konkrétan elmehetek a búsba.

Megértem hogy a munka miatt fáradt és minden baja van, de ez nem mentség, nekem is rengeteg gondom akad. Rosszul esik, hogy nem foglalkozik velem. Annyira se, mint régen. Nem érzem, hogy fontos lennék a számára, hogy még érdekelném, hogy szeretne. Amikor beszéltem vele a kapcsolatunkról, azt mondta, hogy szerinte semmi gond nincs közöttünk, nagyon jó páros vagyunk. Én ezt máshogy kezdem érezni. Magányossá váltam mellette és bizonytalanná. Egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni. Nem tudom, hihetek-e a szavainak, mivel a tettei arról árulkodnak, hogy alig jelentek neki valamit.

Hogyan deríthetném ki, hogy mit érez valójában? Hogy még érdeklem-e? Próbáltam vele beszélni, de nem jártam sok sikerrel. Kérlek adjatok tanácsot, nagy szükségem lenne rá. Már a szakításon járt az eszem, de ha csak erre gondolok, belesajdul a szívem.


19/L


2016. aug. 29. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne teszteld, és ne játszmázz! A kapcsolatok bizalomra épülnek.
2016. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélni nem lehet vele, ha kérdezek, én vagyok a rossz. Csak üljek és várjam a csodát, miközben szenvedek? Nem hiszem, hogy ez a megoldás.
2016. aug. 29. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd el.
2016. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:/
2016. aug. 29. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd el. Ha magányosnak érzed magad a kapcsolatotokban, akkor lépni kell. Aztán lehet, hogy ő is változik erre, de ki tudja? Találhatsz olyat, akivel jobb, fiatal vagy még.
2016. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!