Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kibékíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kibékíteni barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sajnos azt kell hogy mondjam elég csúnyán megbántottam barátnőmet és ez mind az én hibám.. eléggé meggondolatlan voltam és olyanokat mondhattam vagy tehettem amit nem kellett volna! bárcsak elszámoltam volna előtte 3ig.

most kért 1 hét szünetet.. azt mondta gondolkoznia kell hétfőn adja meg a választ

annyit kért hogy ne keressem addig

viszont az a furcsa hogy pl tegnap is ő írt rám msnen tök normális volt nem oltotta a fejem hogy mekkora szemét vagyok meg ilyenek.. egy két jobb beszólásom is volt amire küldte a :)-t

nem tudom mire számíthatok.. elvileg szeret azt mondta

vajon kibékül velem? :(


2010. ápr. 21. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot meg egy kis csokit és kérj bocsánatot. Kezdetnek ennyi elég, a többit úgy is ő dönti el!
2010. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezzel nem érek el nála semmit sem!
2010. ápr. 21. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj le kutyába és várj türelemmel. Törődj bele, ez a döntés nem rajtad múlik.
2010. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen úgy néz ki mást nem tudok tenni:( bár elég sokan rajtam kívül azon vannak hogy kibéküljön velem:( de nem tudom mi lesz belőle... már kezdek belebetegedni:(
2010. ápr. 21. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Várd ki az egy hetet türelmesen a szerelmedért. Ha pedálozol, csak rontasz a helyzeten.

Elég az, hogy ha keres, akkor értelmesen válaszolsz neki és megnyugtatod, hogy nagyon fontos számodra.

2010. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kis türelem, szerintem nem fog elhagyni, de legalább elérte, hogy magadba szállj. Egy kis csokival, vagy valami aranyos ajándékkal meglepheted, az nem árthat, de csak akkor, ha már letelt az 1 hét...
2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!