Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Hogy az agyatokra ment az exetek azzal,hogy állandóan keresett titeket,kiábrándultatok belőle teljesen,majd miután már nem foglalkozott veletek,esetleg új kapcsolata lett rájöttetek,hogy mégiscsak hiányzik?
2016. aug. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én exem borzalmasan idegesítő volt a szakításunk után. Nem veszekedéssel lett vége és úgy gondoltam, hogy békével válunk majd el. Ehhez képest a vége az lett, hogy baromira fölhúzott (engem nagyon nehéz felidegesíteni, mert mérhetetlenül türelmes vagyok) és nagyon kiosztottam. Azóta nem beszélünk ennek már másfél éve. Nem tudok róla, hogy neki azóta lett volna kapcsolata, de néha azért hiányzik, mert ugyan vége lett, szép dolgokat éltünk meg együtt. De ettől még tudom, hogy semmi sem változna és ugyanúgy nem működne a kapcsolat.
2016. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mert nekem hamarabb lett valakim :) Egyébként meg én szakítottam,mert már nem szerettem.Amikor zaklatott meg egyenesen meg is utáltam. Nem mostani sztory nyilván ma már teljesen közömbös számomra az illető.
2016. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!