Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetik ezt meg velem?

Figyelt kérdés

Párom újabban nagyon összemelegedett anyámmal.

Tegnapelőtt párom nálunk ebédelt.

Már javában eszünk mikor a kezdetben ártatlan beszélgetés flörtté alakult!!

Anyám szószerint istenítette ott előttem a párom. Szégyenlősen lesütötte a szemét(mint egy ostoba tini lány) mikor párom bókolt neki. Én csak néztem őket ledermedten, hogy ez mégis mi akar lenni...

Ha ez nem lenne elég mikor végeztünk az evéssel, mondja nekem anyám, hogy elmosogatnék-e helyette. Oké, nagyba mosogatok mikor hallom,hogy édesdeden nevetgélnek. Kinézek a konyhából és látom, hogy anyám simogatja barátom karját!!!

Látszott rajtuk, hogy mindkettőjüknek tetszett a dolog!

Úgy teszek azóta is mintha mi sem tortent volna.

Egyszeruen nem ertem, hogy tehetik ezt velem??! Mit tennetek a helyemben?

Mellesleg anyam allandoan kerdezgeti, hogy a baratom mikor jon hozzank legkozelebb!

Ja, és azt is hozzátenném, hogy párom a megismerkedesunkkor emlitette, hogy szereti az erett noket.Nem tulajdonitottam ennek nagy jelentoseget. Nagy hiba volt.

Én 19

Párom 21

Anyám 44



2016. aug. 30. 15:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Az a baj ebben a k**úrva világban, hogy azok tudnak nekünk a legjobban ártani akiket a legjobban szeretünk.
2016. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Sajnos ez így van. Mostmár én is tudom.
2016. szept. 10. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!