Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már ilyenkor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ilyenkor, hogy meg akartok halni?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal nagyon.Úgy érzem már nem szeret úgy mint rég sőt biztos is.Mikor veszekszünk egoista és lehord mindennek csak neki van igaza...A szakításon gondolkozok most is itthon sírok az ágyamon és azt kívánom bárcsak meghalhatnék..
2010. ápr. 21. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,már nekem is sokszor megfordult a fejemben. De látod még itt vagyok...:D Az idő megold mindent.
2010. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már így. De nem szabad!!! Próbálj erőt venni magadon. Ha úgy gondolod, hagyd el. Nehéz lesz nagyon, sokat fogsz sírni, de idővel jobb lesz majd. Sajnállak, tudom, milyen szar.
2010. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van. Am meg minden pasi ilyen...:SDe tanuld meg, hogy egyik sem ér annyit, hogy az életed eldobd.
2010. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Énis voltam már kiakadva fiú miatt, de SOHA nem jutott eszembe hogy nem akarok tovább élni! Butaság, annyi fiú között keresgélhetsz még és vannak fontosabb dolgok is a világon... Nyílván nem érdemel meg!
2010. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az elején olyan kedves volt meg minden tudom valószínű én tettem ilyenné vagy már ilyen volt ez nem fog kiderülni de mikor megismerkedtünk teljesen más volt lassan 1 éve ennek
2010. ápr. 21. 14:11
 6/11 anonim ***** válasza:
én abban az egy esetben gondolkodnék ilyenen, hogy meghalnék a barátom miatt, ha történne vele valami...
2010. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hidd el mindenkinek volt olyan is sztem....az kevésbé rosszabb mint ez..mit csináljak ,hogy enyhítsek a fájdalmon?Annyira szeretem de olyan nehéz mostanába.Főleg ,hogy egy suliba járunk
2010. ápr. 21. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Szakított velem, mert nem akartam lefeküdni vele, pedig nagyon szerettem. És ezután 1 hónap sírás, jajmeghalok érzés... de elmúlik, ne aggódj :D
2010. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meghalni más ember miatt? Nem. Soha nem gonolkodtam még ilyesmin.
2010. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem elég sokszor van ilyen, de az én szerelmem nagyon aggódik értem, és amikor megtudta, hogy miket csinálok (elég sokszor akartam már veszekedések miatt öngyilkos lenn), akkor nagyon megijedt, és sokkal jobban figyelt rám utána, hogy semmi bajunk ne legyen. Én is figyelek őrá, szóval minden jó. Nem szabad öngyilkosnak lenni, mert az nem megoldás, és neki is nagyon hiányoznál.
2010. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!