Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szeretné a babát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeretné a babát, ami még nem is biztos, h lenne. Érdemes együtt maradni?

Figyelt kérdés
22 vagyok, a barátom 24. Jelenleg még nem élünk együtt. A tabletta mellett a szüneti napon már a menstruációm rekordidőt késik, nem jön meg teljesen, csak barna folyás ami éppen, h van. Rengeteg mindenre tudnám ezt fogni: Az évek óta tartó szedésre, stressz,felfázás.. és az utolsó tippem lenne, h baba, mivel nem hagytam ki egy szemet sem. Ma fogok menni dokihoz, de tegnap a párom már tökéletesre megcsinálta az estémet és ma reggel is enyhén folytatja: ha netán baba, ő nem akar nyűgöt. Ergo, nem bánná ha elvetetném, ha úgy adódna. Még semmi sem biztos, de ő már ezekkel dobálódzott, h mit nem szeretne, nekem meg az amúgy is idegességi szintemet még magasabbra vitte. Aztán, h ne legyek nyomott és feszült... Eleve engem is idegesít, h HA terhesség, akkor nem lenne egészséges a magzat, ő még az abortusszal pluszba rátesz... Érdemes így együtt maradni? Oké, nem azt várom el, h egyezzen a véleményünk és h ő is úgy lássa ahogy én, de sehol semmi és ő már ilyenekkel jön, ami egy nő életében amúgy sem könnyű téma...
2016. aug. 31. 08:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem érdemes együtt maradni, ha engem kérdezel.

Két felnőtt ember, akik rendszeresen szexelnek, és az egyik kijelenti, hogy ha következménye lesz, ő azt nem vállalja. Akkor minek együtt lenni?!

Mivel én eleve szeretnék majd gyereket és családot, nem maradnék olyan pasival, aki ennyire fél ettől. Nem ugyanazt akarjuk.


Az egy dolog, hogy most te sem akarsz. De egyáltalán soha?

Mert ha egyszer mégis, akkor azt nem ezzel a pasival fogod, abban biztos lehetsz.

2016. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha eszedbe jut, hogy emiatt szakíts vele, akkor semmi értelme együtt maradni.


Egyébként meg értem, hogy stresszel meg minden, de miután kiderül, hogy nem baba, te is megnyugodtál, ő is megnyugodott, érdemes lenne leülni megbeszélni, hogy ez most mégis mi volt. Akar majd gyereket, vagy nem? Már a jövőben. Te akarsz esetleg? Mik a tervei, hogyan gondolkodik előre? Ha ezekre kielégítő választ ad (még nem szeretne gyereket, de pár év múlva, ha ez meg az az anyagi biztonság meg házasság meg kutyafüle, vagy nem szeretne gyereket egyáltalán, nem is érti miért szeretik mások a gyerekeket, blablabla), amivel egyet tudsz érteni- merthogy ebben a kérdéskörben nagyon is fontos, hogy egyezzen a véleményetek és ő is úgy lássa, ahogy te-, szóval, ha egyezik a hosszú távú vélemény, akkor szerintem nem kell emiatt szakítani, simán csak bepánikolt, van ez így. De ha nem ért egyet, akkor ettől függetlenül felesleges együtt maradni, csak az időtöket húzzátok.

2016. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nekem a vágyam, h egyszer gyerekem legyen és most se ellenkeznék ha netán becsúszna, csak ez... h netán beteg lenne. Nem azt mondom, h akkor ellenezném és akkor eldobnám, csak persze nekem se meg a babának se lenne mindegy az egészségügyi állapota.

A barátom már tegnap olyanokat beszélt, h ő ezentúl a tabletta mellett is óvszert fog húzni biztos ami biztos alapon.. Ez viszont nagyon fájt...


Rettenetesen elgondolkodtam és elbizonytalanodtam ebben az egész kapcsolatban, h egy gyereket így fogadna. Meg h otthon anyjáék mit szólnak... Pont, h nem érdekelne engem az anyja, akivel amúgy se vagyok jóban...

2016. aug. 31. 08:43
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
egy ilyen féreggel mégis minek....
2016. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
Ballagj el a dmben es csinalj egy tesztet, es lam akkor nem idegeskedni feleslegesen.
2016. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
2. Igen, én sem akarnék most babát, de ha lenne hát lenne. Ő, h 2-3 év múlva szeretne. Most ha TALÁN ugye becsúszna, akkor azért nem vetetném el mert ő pár év múlva szeretne. Nem kockáztatnám meg a meddőséget. Ezen én nem is veszekedtem, mert ő kezdte el az egészet, h miért nem, meg nyűg stb. Én is szeretnék anyagi biztonságot, ő is erre hajt, h csakis úgy baba, de ha lenne akkor ahhoz kell szerintem alkalmazkodni, h igen, most van, most kell megoldani úgy ahogy csak lehet :)
2016. aug. 31. 08:49
 7/32 A kérdező kommentje:
Mna, most hívtam rá orvosomra és ma nem rendel, szabadságol, pénteken lesz... Igen, így erősen gondolkodok a tesztben, h kellene csinálnom. De most már akkor ne várjak péntekig? Míg az orvossal konzultálok? Igazság szerint nem bízok a tesztekben :/
2016. aug. 31. 08:54
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
Érthető ha 24 évesen még nem akarja a barátod elcseszni az életét egy gyerekkel, családdal. Arra rá ér még 30 éves fejjel vagy azután is. Ha neked annyira fontos a gyerek, akkor olyan társat kell keresned, aki családcentrikus típus és az minden álma, hogy a fiatalságát elszúrja minél előbb egy gyerekkel. Biztos vannak ilyen mazochista típus pasik, csak rá kell találnod.. Hajrá, én drukkolok neked.
2016. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Vegyel mondjuk 3 kulonbozo fajtat, es ha mindharom azt mutatja akkor az mar elegge igaz lesz. Orvoshoz elmehetsz, de ha ilyen fiatal a terhesseg meg lehet nem latna semmit, mig a teszt mar biztos kimutatna a hcg-t.
2016. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8. Remélem anyukád nem ilyen elven volt veled, h elszúrta az életét stb! :) Ilyeneket mondjuk nem is igen értek... :) De köszi!


9. Igen, én is 3 db-ra gondoltam, de ezt így reggel érdemes megcsinálni ugye? Még sose csináltam tesztet, csak hallottam róla :)

2016. aug. 31. 09:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!